Hanna Lis z dziennikarki informacyjnej przeobraziła się na przestrzeni lat w pierwszoligową gwiazdę. Po udziale w Azja Express chętnie pojawia się na branżowych imprezach, co więcej gwiazda wydała własną książkę kucharską, podczas której promocji zdradziła swój bolesny sekret. – Przedawkowałam – wyznała. O co chodzi?

Od czasy występu u boku Łukasza Jemioła w programie Azja Express Hanna Lis na dobre zagościła w kronikach towarzyskich polskiego show-biznesu. Odeszła od polityki i spróbowała sił w programach podróżniczych, a także wydała własną książkę kucharką, gdzie zdradza swoje przepisy. Podczas promocji swojego wydawnictwa w programie Dzień Dobry TVN gwiazda wyznała, że przedawkowała. O co chodzi? 

Hanna Lis przedawkowała?

Hanna Lis ma spokojny wizerunek, stroni od skandali, a o swoim życiu prywatnym nie opowiada w prasie. Do tej pory nie skomentowała publicznie swojego rozstania z Tomaszem Lisem. Przy tak łagodnym wizerunku w mediach, nagłówki o przedawkowaniu w przypadku dziennikarki były niemałym zaskoczeniem.

Spokojnie, nie chodzi o narkotyki, a o jedzenie. Podczas promocji swojej książki kucharskiej w programie Dzień Dobry TVN Hanna Lis zdradziła, że podczas kręcenia programu Bez Planu nabawiła się nietolerancji na owoce morza, jej wypowiedź zabrzmiała nieco dwuznacznie. 

– Nabawiłam się nietolerancji na owoce morza, które kocham i których nie mogę jeść, ponieważ przedawkowałam– wyznała. 

Hanna Lis wraca do polityki?

Życie w blasku fleszy na dłuższą metę nie spodobało się dziennikarce, która jak sama informuje wraca do polityki. Dziennikarka o swoim powrocie do dziennikarstwa informacyjnego poinformowała na swoim Instagramie

– Po trzech latach przerwy wracam do dziennikarstwa, które jest mi najbliższe. Wracam, bo chcę, bo mogę, bo czuję, że to jest TEN właściwy moment – napisała dziennikarka na swoim profilu.

Tęskniliście za Hanną Lis w poważnym wydaniu? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Hanna Lis
instsgram.com@hanna_lis

Hanna Lis przedawkowała?