Hanna Lis: wiek dziennikarki to nie lada zagwozdka – piękna gwiazda wygląda bowiem na kilkanaście lat mniej niż ma naprawdę. Ile lat naprawdę ma Hanna Lis?

Nie ma kompleksów, wygląda i czuje się świetnie. Hanna Lis: wiek gwiazdy jest trudny do odgadnięcia. Będziecie w szoku. Jak ona to robi? Mamy swoje podejrzenia.

Hanna Lis: wiek

Hanna Lis wielokrotnie podkreślała, że wiek nie ma dla niej znaczenia. W rozmowie z Vivą! opowiedziała, że nie ma problemu z upływającym czasem.

– Z czterdziestką, przyszła mi większa ochota na eksponowanie swojej kobiecości. Poza tym wiem, że już niewiele zmienię w swoim wyglądzie i nie mam z tego powodu specjalnie kompleksów — mówiła.

Przyznała też, że w młodości starała się… ukryć swoją kobiecość. Robiła wszystko, aby nie paść ofiarą stereotypu o pięknej blondynce. To spowodowało, że przez wiele lat czuła się spięta. Musiała dojrzeć do tego, aby robić to, na co naprawdę ma ochotę. Ile lat ma Hanna Lis?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ile lat ma Hanna Lis?

Hanna Lis ma 49 lat! Uwierzycie w to? Wygląda nadzwyczajnie młodo jak na swój wiek i tak też się czuje! Przyznała, że dopiero po czterdziestce poczuła się naprawdę dobrze we własnym ciele. Po latach zaczęła w pełni korzystać z życia.

Jesteście zaskoczeni? Tym bardziej będzie wam trudniej uwierzyć w to, że Hanna Lis w mediach pracuje od 25 lat! Co jest jej sekretem na świetny wygląd? Podejrzewamy, że dobrej jakości jedzenie, które sama przyrządza i pokazuje na Instagramie! W przyszłym roku dziennikarka będzie obchodziła 50. urodziny i jak mówi, nie wpłynie to na jej samopoczucie. Znaliście wiek Hanny Lis?

ZOBACZ ZDJĘCIA HANNY LIS:

Hanna Lis: wiek
instagram.com/hanna_lis

Hanna Lis wygląda na kilkanaście lat młodziej niż ma!

Hanna Lis: wiek
instagram.com/hanna_lis

Gwiazda jest w rewelacyjnej formie.

 1. ZOBACZ TEŻ:

  1. Kinga Rusin nic nie wiedziała o odejściu Magdy Mołek? „Mam nadzieję, że to Prima Aprilis”
  2. Sukienka na szelkach powraca w wielkim stylu! Jak ją nosić i gdzie kupić?
  3. Krystyna Pawłowicz mogła zostać mistrzynią olimpijską. Wszystko zniweczyło jedno wydarzenie
  4. TVN szuka już nowych prowadzących DDTVN? Kogo zobaczymy na kanapie śniadaniówki?
  5. Wakacje w górach – gdzie się wybrać? 5 najpiękniejszych miejsc w Polsce

   

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.