HBO: drugi sezon serialu „Wielkie Kłamstewka” ukaże się na platformie szybciej, niż przypuszczaliśmy! Dalsze losy Celeste Wright, Bonnie Carlson, Madeline Mackenzie, Jane Chapman i Renaty Klein będziemy mogli śledzić już niedługo! Znamy datę premiery!

Przyjaźń, trudy rodzicielstwa i małżeństwa to główne wątki, na których opiera się ten wyjątkowy serial. Jak dalej potoczy się życie w Monterey? Czym zaskoczą nas główni bohaterowie? Kto dołączy do obsady serialu? Przed wami najważniejsze informacje i zdjęcia prosto z planu!

HBO: kiedy premiera serialu Wielkie Kłamstewka 2?

Jakiś czas temu na profilu stacji HBO pojawiła się informacja o przewidywanej dacie premiery, która ma przypadać na czerwiec tego roku. Niestety, nie znamy jeszcze dokładnego dnia, w którym ma pojawić się pierwszy odcinek. Uwagę fanów przykuło jednak udostępnione zdjęcia, zdradzające kilka scen.

Choć trudno doszukać się wielu informacji odnośnie do drugiego sezonu, wiadomo, że w Monterey niewiele się zmieni, a wiele zaprezentowanych w pierwszej części wątków, zostanie ponownie poruszonych i wyjaśnionych.

Kto dołączy do obsady?

Oparta na bestsellerowej książce produkcja o tym samym tytule to nie tylko barwne postacie i wątki, ale również gwiazdorska obsada! W drugim sezonie ponownie ujrzymy Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Laurę Dern, Shailene Woodley i Zoë Kravitz. Do hollywoodzkich gwiazd dołączy ikona światowego kina, Meryl Streep, która wcieli się w rolę teściowej Celeste Wright, matki Perry’ego.

Zobacz zdjęcia:

HBO
instagram.com @_biglittlelies

Emitowany od 2017 roku serial zdobył ogromną popularność na całym świecie.

HBO
instagram.com @_biglittlelies

Świetna fabuła, interesujące wątki i gwiazdorska obsada to zdecydowanie mocne strony „Wielkich Kłamstewek”.

HBO
instagram.com @_biglittlelies

Jedną z aktorek, którą możemy podziwiać na ekranie, jest Nikole Kidman, wcielająca się w rolę Celeste Wright.

HBO
instagram.com @_biglittlelies

W drugim sezonie pojawi się również nowa postać, matka Perrego, odgrywana przez Meryl Streep.

HBO
instagram.com @_biglittlelies

Co czeka nas w kolejnym sezonie? Premiera zaplanowana jest na czerwiec 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gra o Tron wraca do HBO! Kiedy premiera 8 sezonu kultowego serialu?
  2. HBO GO wraca z drugim sezonem serialu „Obsesja Eve”. Znamy datę premiery
  3. Premiera nowego serialu HBO GO „Gentleman Jack” już w kwietniu. Będzie hit?

Źródła: glamour.pl, instagram.com

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.