Heidi Klum po raz trzeci wyszła za mąż! Ten związek zaskoczył wszystkich! Partner gwiazdy jest od niej sporo młodszy, jednak dla zakochanej pary wiek nie stanowi żadnej przeszkody. Wzięli sekretny ślub, który wyszedł na jaw dopiero po kilku miesiącach. Jak udało im się utrzymać ceremonię w tajemnicy?

Heidi Klum i Tom Kaulitz są już po ślubie! Sprawa była dość skomplikowana, bo w trakcie romansu Tom oficjalnie wciąż był żonaty. Wszystko jednak poszło po myśli zakochanych i dziś są już małżeństwem. Okazuje się, że tajemnicę udało im się utrzymać dość długo! Znamy dokładną datę uroczystości! 

Heidi Klum wzięła ślub

Heidi Klum i Tom Kaulitz powiedzieli sobie tak. Para ogłosiła zaręczyny pod koniec grudnia 2018 roku, a fani z niecierpliwością czekali na informację o ślubie. Oboje jednak milczeli. Okazuje się, że małżeństwem są już od kilku miesięcy! Kiedy Heidi Klum wyszła za mąż? Gwiazda wyszła za Toma Kaulitza dokładnie 22 lutego 2019 roku! Dlaczego wybrali akurat tę datę? W jednym z wywiadów modelka powiedziała, że 22 lutego 2018 roku poznała swojego ukochanego!

Co ciekawe, tuż po ceremonii pojawiły się spekulacje, że doszło do zawarcia małżeństwa, jednak informacje zdementował brat pana młodego. Wygląda na to, że uroczystość była niezwykle skromna. Fotoreporterzy pokazali zdjęcia, które udało im się zrobić 22 lutego tego roku. Widać na nich jak para wychodzi… z chińskiej restauracji! Nic nie wskazywało na to, że świętowali zawarcie małżeństwa!

Heidi Klum i Tom Kaulitz: związek

Para potwierdziła swój związek wiosną ubiegłego roku. Po raz pierwszy pokazali się razem publicznie podczas charytatywnej gali amfAR w Cannes. Nikt wtedy nie spodziewał się, że do ślubu dojdzie tak szybko!

Dla Heidi jest to trzecie małżeństwo. Wcześniej związana była z piosenkarzem Sealem, z którym ma trójkę dzieci, aktorem Ricem Pipino i Flavio Briatore, z którym ma córkę. Gwiazda natomiast jest drugą żoną Toma. Muzyk wcześniej związany był z modelką Rią Sommerfeld. Gdy mężczyzna spotykał się z Heidi, wciąż był mężem Rii.

ZOBACZ ZDJĘCIA HEIDI KLUM:

heidi klum
instagram.com/heidiklum/

Słynna modelka wzięła ślub!

heidi klum
instagram.com/heidiklum/

Heidi Klum wyszła za gitarzystę zespołu Tokio Hotel, Toma Kaulitza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Julio Iglesias ma nieślubnego syna! Testy DNA potwierdziły ojcostwo
  2. Lucyna Grobicka była legendarną pogodynką TVP i ulubienicą widzów. Nazywano ją „Mgiełka”
  3. Agustin Egurrola od lat jest jurorem w „Mam Talent”. Niewiele osób wie, skąd się wzięło jego egzotyczne nazwisko
  4. Joanna Górska zaręczona! Dziennikarka Polsatu pokazała pierścionek i narzeczonego
  5. Katarzyna Cichopek w obiektywie syna. Kreacja aktorki „M jak miłość” wywołała falę komentarzy

Źródło: elle.pl

Poprzedni artykułPodróże za grosze – jak tanio udać się w podróż życia? 6 ważnych wskazówek
Następny artykułRoksana Węgiel ponownie musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami. Jak gwiazda radzi sobie z hejtem?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.