Helena Norowicz: wiek gwiazdy jest nie do uwierzenia! Aktorka od lat nie zwalnia tempa i mimo problemów ze zdrowiem nadal prowadzi aktywny tryb życia. Ma już ponad 80 lat, a wciąż robi szpagaty!

Ciężko uwierzyć w wiek Heleny Norowicz – gwiazda od lat nieustannie zachwyca wyglądem! Choć oczywiście zmarszczki i srebrzyste włosy zdradzają upływ lat, aktorka wygląda wspaniale, a do tego może pochwalić się naprawdę niesamowitym ciałem. Gwiazda przyznaje też, że nadal potrafi… zrobić szpagat. Helena Norowicz: wiek nie jest dla niej żadną przeszkodą!

Helena Norowicz: wiek

Wielu z was na pewno zdziwi się odpowiedzią na pytanie, ile lat ma Helena Norowicz. Aktorka i modelka ma wprawdzie 84 lata, ale nie przeszkadza jej to w dalszym robieniu zawrotnej kariery! Kiedy kilkanaście lat temu postanowiła przejść na emeryturę, pewnie nie spodziewała się, że zostanie jeszcze modelką. Jednak jej niezwykła ponadczasowa uroda sprawia, że od aktorki ciężko oderwać wzrok. Aż ciężko uwierzyć, że gwiazda ma 84 lata!

Helena Norowicz: kariera

Helena Norowicz jest aktorką, która ma za sobą mnóstwo sukcesów. W telewizji debiutowała w 1957 roku, a od tamtej pory pojawiła się w ponad 33 produkcjach! To nie wszystko – gwiazda regularnie występowała również na deskach teatru. Choć mogłaby oddać się spokojnemu życiu na emeryturze, kilka lat temu odkryła pasję w modelingu. Kampanie i sesje z jej udziałem robią niesamowite wrażenie – rzadko zdarza się, by seniorki były reprezentowane w modzie i fotografii komercyjnej. Helena Norowicz: wiek nie jest dla niej żadną przeszkodą, a raczej atutem!

Gwiazda opowiada, że jako dziecko ćwiczyła akrobatykę i gimnastykę. Wspomina, jak wtedy zastanawiała się, czy gdy będzie w wieku swojej babci, nadal będzie umiała zrobić szpagat.

– Dochodziłam już do siedemdziesiątki, kiedy odeszłam z teatru na emeryturę. I któregoś dnia postanowiłam sprawdzić, jak to jest z tym szpagatem. Trochę mi brakowało. Zawzięłam się i po dwóch miesiącach już robiłam bez problemu. Dziś też mi się udaje. Nawet wysiedzę w szpagacie kilka minut – pochwaliła się modelka Vivie.

Kto by pomyślał, że 84-latka ma tak świetną kondycję? Nie do wiary, że Helena Norowicz nadal potrafi robić cuda ze swoim ciałem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

helena norowicz: wiek
facebook.com/pg/helenanorowicz

Helena Norowicz: wiek aktorki wielu może zdziwić!

helena norowicz: wiek
facebook.com/pg/helenanorowicz

Aktorka zadebiutowała w 1957 roku.

helena norowicz: wiek
filmpolski.pl

Modelką została jednak już na emeryturze, kilka lat temu.

helena norowicz: wiek
filmpolski.pl

Aktorka ma 84 lata.

helena norowicz: wiek
facebook.com/pg/helenanorowicz

Helena Norowicz: wiek nie przeszkadza jej w robieniu szpagatów! Niesamowita, prawda?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Kasi Smutniak zginął na jej oczach. Gwiazda bardzo długo dochodziła do siebie
  2. Adam Małysz wyprawi córce góralskie wesele! Dostanie też wyjątkowy prezent
  3. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  4. Marta Lipińska w młodości łamała męskie serca! Romansowała z największą gwiazdą kina
  5. Odbiera mowę. Ujawniono jak będzie wyglądać grób Skrybant-Dziewiątkowskiej

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.