Wózek dla malucha to jedna z najważniejszych kwestii, nad jakimi głowią się rodzice. Musi być dostosowany do dziecka i wygodny, to także spory wydatek. Okazuje się, że Henio Majdan ma aż pięć wózków.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że najczęściej korzystają z wózka, którego cena wynosi ok. 10 tysięcy złotych. Ale to nie najdroższy pojazd, jakim może poruszać się Henryczek.

Henio Majdan wózek

W rozmowie z Jastrząb Post Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że pomimo posiadania aż pięciu wózków, jeden z nich najlepiej sprawdza się na co dzień.

 Mam dwa ulubione. Jeden to jest Emmaljunga. Dokładnie w takim samym wózku jeździlili moi chłopcy. Ale to jest wózek bardzo duży, bardzo komfortowy, ale przez to trudniejszy do zabierania w różne miejsca. Natomiast na co dzień, jako wózek miejski, taki którego najczęściej używamy, to jest wózek Cybexa. Świetnie się sprawdza. Specjalnie wymieniam te nazwy, bo pamiętam jak samo jako mama szukałam informacji na ten temat i to są takie wózki, które mogę bardzo polecić.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Model, z którego korzysta rodzina Majdanów to Cybex Priam Rebellious. W sieci można go dostać już za ok. 5. tysięcy złotych, jednak ostateczna cena zależy od dodatków, na jakie się decydujemy. Wersja z fotelikiem do samochodu to wydatek ponad 10 tysięcy złotych.

Henio podróżował jednak znacznie droższym modelem. W swojej kolekcji ma wózek Silver Cross Surf Aston Martinktóry kosztuje 15 tysięcy złotych.

– NIE jest to reklama wózka, tylko po miesiącu na meksykańskiej ziemi stwierdzam, że ten wózek to był strzał w 10. Leciusieńki, łatwy w składaniu, z zaskakująco pojemnym koszem. Służył nam jako centrum dowodzenia, zawsze był z nami i było to bardzo wygodne. Idealnie skrętne kółka i letni wkład, a nawet budka (tu akurat nie ma jej na zdjęciu), to idealne rozwiązanie, a usypianie Henia w nim trwało od 1 min do 3 – pisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Wczoraj Henryk obchodził pierwsze urodziny. Myślicie, że z tej okazji dostał kolejny wózek?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.