Henryka Krzywonos: dieta pomogła jej nie tylko uzyskać wymarzoną sylwetkę, lecz także znacząco poprawić stan zdrowia. Legenda Solidarności otwarcie mówiła o swoich zmaganiach z nadprogramowymi kilogramami, które utrudniały codzienne życie i poważnie obciążały organizm. Nie uwierzycie, co zrobiła, żeby w krótkim okresie wrócić do prawidłowej wagi, a później uniknąć efektu jojo: ”Wszystko robię, żeby utrzymać wagę”. 

Odchudzała się na oczach całej Polski. Znana działaczka stopniowo zaczęła poważnie tracić na wadze, aż udało jej się zredukować liczbę kilogramów prawie o połowę! Musiała uciec się do radykalnych środków, które ostatecznie okazały się skuteczne. Jednak wszystko poszłoby na marne, gdyby nie codzienna walka legendy Solidarności, by uniknąć powrotu do starych i szkodliwych nawyków. Jak zdołała zachować obecną sylwetkę? Henryka Krzywonos: dieta pomaga jej utrzymać wagę w ryzach? A może w grę wchodzą intensywne ćwiczenia? Znamy sekret Krzywonos: „Przede wszystkim odżywiam się…”. 

Henryka Krzywonos: dieta ratuje jej zdrowie. Jak utrzymuje wagę?

Jak podaje portal pomponik.pl, w kulminacyjnym momencie Henryka Krzywonos widziała na wadze liczbę 145 kilogramów. Jednak działaczce spędzały sen z powiek nie tylko kwestie estetyczne — przede wszystkim zaczęła doświadczać poważnych problemów ze zdrowiem. Musiała nawet prosić syna, by pomagał jej w codziennych czynnościach jak np. zawiązywanie butów. 

Dziś działaczka waży już o 67 kilogramów mniej. Mimo że udało jej się uzyskać upragnioną wagę, musiała dołożyć wszelkich starań, by nie wrócić do dawnych nawyków i utrzymać sylwetkę. Henryka Krzywonos: dieta sprawia, że kobieta uniknęła efektu jo-jo. Przede wszystkim stara się jeść regularne i częste posiłki — pięć razy dziennie — jednak dzielić je na mniejsze porcje. Unika kalorycznych, tłustych dań oraz trzyma się z daleka od słodyczy.

Przestrzeganie diety jest szczególnie ważne w przypadku Henryki Krzywonos, ponieważ nie może regularnie ćwiczyć. Jak przyznała w jednym z wywiadów, z powodu problemów z nogą nie wolno jej przesadzać z wysiłkiem fizycznym. Stara się jednak robić tyle, ile tylko się da:

— Wszystko robię, żeby utrzymać wagę. Przede wszystkim odżywiam się pięć razy dziennie w niedużych ilościach. Nie ćwiczę, ponieważ zniszczyłam sobie nogę i na razie ćwiczyć nie mogę, ale skaczę na skakance, bo to robię najlepiej — cytuje Henrykę Krzywonos pomponik.pl.

Jak schudła Henryka Krzywonos?

Henryka Krzywonos schudła dzięki operacji zmniejszenia żołądka. Działaczka zdawała sobie sprawę, że jeśli nie szybko nie straci na wadze, może dojść do poważnych komplikacji zdrowotnych. Borykała się m.in. z cukrzycą oraz groziły jej kłopoty z sercem.

Henryka Krzywonos: dieta nie wystarczała, żeby działaczka pozbyła się kilkudziesięciu kilogramów. Na szczęście sunięcie części żołądka okazało się skuteczne i już wkrótce zaczęła dostrzegać pierwsze efekty. 

Gratulujemy Henryce Krzywonos samozaparcia i wytrwałości w walce o swoje zdrowie i samopoczucie!

ZOBACZ ZDJĘCIA HENRYKI KRZYWONOS:

henryka krzywonos dieta
fot. screen z youtube.com Gazeta.pl

Henryka Krzywonos ważyła aż 145 kilogramów. 

henryka krzywonos: dieta
fot. screen z youtube.com PUDELEK

Dziś legenda Solidarności pilnie przestrzega zasad zdrowego odżywiania. 

henryka krzywonos: dieta
fot. screen z youtube.com Michał Boni

Henryka Krzywonos: dieta pomogła jej zwalczyć problemy zdrowotne. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Blask złota i masy perłowej w Kolekcji Art Deco. Najnowsza kolekcja biżuterii YES
  2. Michał Wiśniewski – ŻONY, DOMINIKA TAJNER, WIEK, MAJĄTEK
  3. Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję Top Model. Co dziś robi?
  4. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  5. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułKasia Smutniak zabrała nastoletnią córkę na festiwal filmowy. Nastolatka i jej mama skradły całe show
Następny artykułMałgorzata Rozenek ćwiczy w domu! Jej idealna figura to zasługa prostych ćwiczeń
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.