Henryka Krzywonos kiedyś nie była jedną z największych bohaterek Solidarności, lecz zwyczajną kobietą, która przeżywała takie same troski, jak wszystkie inne. Kim jest mąż tak wyjątkowej osoby? Pobrali się wbrew wszelkim przeciwnościom losu. Na zdjęciu ślubnym działaczka wyglądała zniewalająco! 

Jedna z najbardziej znanych i zasłużonych Polek. Mimo że z jej zdaniem liczą się najważniejsi politycy i mogłaby do końca życia odcinać kupony od chwalebnej przeszłości, ona nie przestaje służyć krajowi i pomagać ludziom. Przez te wszystkie trudne lata mogła zawsze liczyć na ukochanego męża, który wspierał żonę nawet w najtrudniejszych momentach. Ich ślub wzbudził sporą konsternację otoczenia. Między parą panuje niemała różnica wieku. Nie uwierzycie, jak wyglądała Henryka Krzywonos kiedyś na własnym ślubie! Naprawdę niewiele się zmieniła przez te trzydzieści lat. 

Jak wyglądała Henryka Krzywonos kiedyś?

Henryka Krzywonos na początku 2019 roku obchodziła z mężem 32. rocznicę ślubu. Jej wybrankiem został Krzysztof Strycharski, za którego wyszła w 1987 roku. Każda panna młoda pragnie w tym wyjątkowym dniu wyglądać jak prawdziwa dama i Krzywonos nie była wyjątkiem! Jak się ubrała?

Legenda Solidarności w dniu ślubu miała na sobie ciemną suknię do samej ziemi, ozdobioną efektownym kwiatowym wzorem. Do tego spore kolczyki oraz podwójny sznur pereł, które wyglądały niezwykle elegancko i dodawały pannie młodej uroku. Zdecydowała się na bukiet z białych róż. Henryka Krzywonos kiedyś nosiła długie ciemne włosy, które z okazji wesela lekko podkręciła. Robiła naprawdę niesamowite wrażenie!

Kim jest Krzysztof Strycharski?

Krzysztof Strycharski jest mężem Henryki Krzywonos. Co ciekawe, według ustaleń onet.pl para zdecydowała się na ślub po zaledwie trzech miesiącach znajomości. Zanim Strycharski poznał swoją przyszłą żonę, pracował m.in. jako zomowiec. 

Na początku kobieta nie zgadzała się przyjąć oświadczyn mężczyzny. Powód? Była o dwanaście lat starsza od przyszłego męża i — jak podaje viva.pl — obawiała się, że za kilka lat zostawi ją dla młodszej koleżanki. Co więcej, Krzysztof Strycharski miał już za sobą kilka związków, które kończyły się po dość krótkim czasie. Jednak wytrwałość adoratora zrobiła na niej wrażenie i ostatecznie zdecydowała się zaryzykować. Na szczęście miało się okazać, że znalazła miłość swojego życia

W 2019 roku Krzysztof Strycharski zdecydował się napisać książkę, w której zamieścił wspomnienia z trzydziestu dwóch lat małżeństwa z Henryką Krzywonos. Mężczyzna zatytułował ją Moja żona tramwajarka. Opowieść o Henryce Krzywonos-Strycharskiej

Henryka Krzywonos kiedyś miała długie ciemne włosy, ale poza tym aż tak bardzo się nie zmieniła. Każda panna młoda chciałaby wyglądać na swoim ślubie równie dobrze, jak ona!

ZOBACZ ZDJĘCIA HENRYKI KRZYWONOS:

henryka krzywonos kiedyś
fot. screen z youtube.com Bronisław Komorowski

Henryka Krzywonos kiedyś nosiła długie i ciemne włosy. 

henryka krzywonos kiedyś
fot. screen z youtube.com Portal wPolityce

Z czasem legenda Solidarności zdecydowała się na krótszą i jaśniejszą fryzurkę. 

Henryka Krzywonos kiedyś: zobacz jak pięknie wyglądała na swoim ślubie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Kożuchowska odchodzi z serialu ”Rodzinka.pl”? Fani gwiazdy nie będą zachwyceni
  2. Gdzie mieszkają bracia Golec? Są wierni swoim korzeniom
  3. Jak rozkochać mężczyznę do szaleństwa? 10 skutecznych kroków, by on stracił dla ciebie głowę
  4. Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w ”Tańcu z Gwiazdami”? Gwiazda przejdzie do konkurencyjnej stacji
  5. Marek Walczewski zmarł 10 lat temu. „Nikogo nie poznawał, przestał mówić, chodzić.”

źródła: onet.pl, viva.pl

Poprzedni artykułMężczyzna znalazł namiot w środku lasu. To, co zobaczył w środku, przeszło jego najśmielsze oczekiwania
Następny artykułIle zarabia Natalia Kukulska? Piosenkarka może pozwolić sobie na wystawne życie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.