Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Historia miłości Karoliny Pisarek. Uczestniczka „Tańca z gwiazdami” wzięła ślub niecałe trzy miesiące temu
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 03.09.2022 20:42

Historia miłości Karoliny Pisarek. Uczestniczka „Tańca z gwiazdami” wzięła ślub niecałe trzy miesiące temu

Karolina Pisarek
fot. instagram.com/karolina_pisarek

Karolina Pisarek i Roger Salla przez długi czas byli na ustach całego kraju. Ich ślub do dziś uważa się za prawdziwe wydarzenie roku. Ta miłosna historia to świetny scenariusz do romansu. Piękna modelka jednym spojrzeniem uwiodła syna milionera. 

Karolina Pisarek jako jedna z niewielu uczestniczek „Top Model” z powodzeniem przekuła swoje „5 minut” w oszałamiającą, medialną karierę. Dopiero co wystąpiła w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo„, a teraz dołączyła do prawdziwej plejady w „Tańcu z Gwiazdami„.

Ona i jej ukochany, 29-letni Roger Salla stali się także niejako twarzami „Dzień Dobry TVN”. Wszystko za sprawą głośnych i bardzo medialnych przygotowań do ślubu, które przedstawił cykl „Karolina mówi tak” w popularnej śniadaniówce.

Kiedy na nią spojrzał, od razu się zakochał — Karolina Pisarek i Roger Salla

Choć Roger urodził się, jako syn milionera, w jednej z ostatnich rozmów jego wybranka dosadnie stwierdziła, że swój ogromny sukces zawdzięcza samemu sobie. Mężczyzna ukończył studia z zarządzania w biznesie na Akademii Leona Koźmińskiego, a przez rok studiował też na Uniwersytecie w Bradford.

Zamiłowanie do sportu, zwłaszcza piłki nożnej sprawiło, że przez lata trenował w kilku niemieckich klubach juniorskich na pozycji obrońcy. Występował nawet w Młodzieżowej Ekstraklasie. Jednak z miłością życia połączył go inny sport — boks.

Mężczyzna regularnie pojawiał się na treningach. W tym samym czasie pod okiem jego przyjaciela ćwiczyła także Karolina Pisarek. Jej uroda zrobiła na nim tak wielkie wrażenie, że poprosił kolegę, aby ten zsynchronizował ich godziny na sali sportowej. Dzięki temu mógł lepiej poznać piękność.

– Mój przyjaciel załatwił to tak, żebym ja jej zakładał owijki na dłonie pod rękawice bokserskie. Jak jej to zakładałem, to patrzyła mi tak w oczy, że zapomniałem, jak się zakłada bawełniane bandaże – mówił w „Dzień dobry TVN”.

Roger Salla, Karolina Pisarek i najbardziej medialny ślub od lat

Karolina Pisarek i Roger Salla wydawali się prawdziwymi „bratnimi duszami”. Zaczęli wspólnie pojawiać się na ściankach i pozować do uroczych zdjęć na Instagramie. On wytatuował sobie nawet twarz swojej ukochanej wraz z jej datą urodzenia. Pierścionek zaręczynowy dostała po roku związku, a trzy miesiące temu odbył się najbardziej medialny ślub ostatnich lat. 

Tysiące kwiatów, lustra i personalizowane stoliki — za to bez księdza i kościelnych pieśni. Para zdecydowała się bowiem na ślub konkordatowy — udzielił go pastor z parafii, do której modelka należy od lat.

Ceremonia zgromadziła także gwiazdy — na ceremonii pojawiła się m.in. Klaudia El Dursi, czy Magdalena Pieczonka, a także Paweł Świniarski. Przyjęcie zorganizowano z pełną pompą, nie oszczędzano na niczym, ale elementy florystyczne trzeba było dowozić tirami. Ten rozmach kosztował małżeństwo… milion złotych! Jesteśmy jednak pewni, że ta miłość nie ma ceny. 

Wesele z pewnością zapisało się w pamięci, i to nie tylko gości. Nie obyło się bowiem bez „chwil grozy”, kiedy wybuchł pożar, który strawił część dekoracji. Nie zepsuło to jednak wyjątkowego wieczoru.

– Podczas jednej z atrakcji pióro się zapaliło i szybko zostało wszystko ugaszone. 10 minut później bawiliśmy się dalej do białego rana –  skomentowała Karolina Pisarek w rozmowie z „Pudelkiem”.

Karolina Pisarek trafiła do szpitala. Oto najnowsze informacje o stanie zdrowia gwiazdy

Para cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Nic dziwnego, że gdy media obiegła niepokojąca sytuacja o nagłym pogorszeniu stanu zdrowia modelki, reakcja była natychmiastowa. Karolina Pisarek trafiła do szpitala z mocnymi bólami głowy. Mąż poinformował, że toczy się walka o jej zdrowie.

Informacje o gwieździe przekazywała także jej menadżerka, Małgorzata Leitner. Fani niemal oszaleli, kiedy dziś na jej profilu pojawiła się złowroga, czarna plansza. Wiele osób domagało się wyjaśnień, miało najgorsze przeczucia.

Na szczęście po kilku godzinach Roger uspokoił wszystkich. Zamieścił krótką relację, w której wyjaśnił, że jego ukochana była na rezonansie głowy, po czym otrzymała mocne leki. Jej stan niestety nie uległ poprawie. Czekamy na rozwój sytuacji i trzymamy kciuki.

Karolina Pisarek

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Karolina Pisarek jest w poważnym stanie. Menadżerka wydała oświadczenie, zdrowie gwiazdy zagrożone
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Źródło: Glamour, Pomponik