Nadeszła jesień, a wraz z nią niższe temperatury i zimne porywy wiatru. Moda na jesień musi być więc nie tylko zgodna z najnowszymi trendami, ale też ciepła i przytulna. Dobrze wie o tym Pepco, które przygotowało nową kolekcję ubrań damskich na nadchodzący sezon.

Pepco stworzyło nową kolekcję mody damskiej na jesień 2021. Seria „Moda na co dzień” zawiera wszystko to, co jest jesiennym „must have”: wygodne i ciepłe swetry, sukienki dżinsowe, kardigany, kurtki, szale i bluzy.

Jesienna linia kobiecych ubrań w Pepco

Pepco dobrze wie, co jest modne tej jesieni. Szczególną uwagę zwraca futrzana kamizelka z kapturem, dostępna w dwóch kolorach, w bardzo niskiej cenie.

Futrzane kamizelki to modowy hit na jesień 2021. Wiele sklepów oferuje modele tego elementu ubioru w różnych wariantach. Niestety ceny kamizelek bywają bardzo drogie – na szczęście te z Pepco są obłędnie tanie.

Model dostępny w sklepie znajdziemy w dwóch wariantach: granatowym z kapturem w cenie 60 złotych i beżowym, bez kaptura, za 50 złotych.

Co więcej, futerko w kamizelkach jest sztuczne, więc nawet osoby unikające produktów odzwierzęcych mogą śmiało po nie sięgnąć i otulić się nią w zimne dni.

Kamizelki dostępne są w rozmiarach X-XL.

pepco
pepco.pl, materiały promocyjne
pepco
pepco.pl, materiały promocyjne

Źródło: pepco.pl, se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę