Wielki hit „Azja Express” powraca z nowym sezonem. Dla uczestników tego programu to nie sielankowe wakacje, ale trudny wyścig pełen niespodzianek. Dużą niespodzianką są także informacje o kolejnej znanej parze, która dołączy do ekipy walczącej o zwycięstwo. 

Uczestnicy mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania. Trzecia edycja tego programu nie będzie się jednak odbywała w Azji, jak do tej pory, a w Ameryce Południowej. Znane gwiazdy odwiedzą Boliwię, Wenezuelę i Peru, a w trakcie ich podróży spotkają mnóstwo ekstremalnych zadań.

ZOBACZ TEŻ: Renata Kaczoruk straciła OGROMNY kontrakt przez „Taniec z Gwiazdami”

Słynny sportowiec w Azja Express

Czy słynny sportowiec wraz z małżonką będą w stanie przyćmić popularnością Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana? To dopiero byłby hit! Jak donosi tygodnik „Świat i ludzie„, Adam Małysz i jego żona Izabela, są prawdopodobnymi uczestnikami trzeciej już edycji „Azja Express”. Małżeństwo kocha ekstremalne wyzwania i podróże, są więc idealną parą dla tego typu programu.

Trudno było ich przekonać, ale oferta okazała się kusząca. I nie chodzi tylko o pieniądze, ale o przygodę –  donosi „Super Expressowi” osoba, która przeprowadzała w imieniu TVN rozmowy z Adamem i Izabelą.

Bez wątpienia oglądalność tej edycji „Azja Express” może być rekordowa. Adam i Izabela Małysz są parą, która jest uwielbiana przez wszystkich. Jeśli dodać do tego także sukcesy, jakie zdobywał Adam jako sportowiec, śmiało można stwierdzić, że plasuje się on w czołówce najbardziej docenianych Polaków.

ZOBACZ TEŻ: Ale wpadka! Kinga Rusin niechcący ujawniła kto będzie w finale „Agent Gwiazdy 3”

Jak donosi informator w rozmowie z tygodnikiem „Świat i ludzie”, finalna decyzja jeszcze nie zapadła. Para jest jednak zainteresowana propozycją i poważnie ją rozważa.

Nie podpisali kontraktu, ale propozycja ich zainteresowała i poważnie się nad nią zastanawiają. To sen dyrektora Miszczaka, bardzo chciałby Małyszów mieć jako gwiazdy. Są tak lubiani, że każda stacja marzy o ich udziale w swoich programach – donosi tygodnikowi „Świat i ludzie” osoba z TVN.

Chcielibyście zobaczyć Małyszów w trzeciej edycji „Azja Express”?

źródło: se.pl, materiały prasowe TVN

ZOBACZ GALERIĘ: