Jarosław Kaczyński spotkał się z wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Ryszardem Czerneckim. Panowie rozmawiali m.in. o ćwierćfinale mistrzostw Europy w siatkówce, w którym Polacy podejmą Rosjan. Prezes PiS jest wielkim fanem tego sportu.

Jarosław Kaczyński niejednokrotnie podkreślał, że kibicuje biało-czerwonym a siatkówka to jeden z jego ulubionych dyscyplin sportowych. 

Jarosław Kaczyński kibicuje Polakom w mistrzostwach Europy

Prezes PiS spotkał się z Ryszardem Czerneckim, by na poważnie porozmawiać o przyszłości polskiej siatkówki. Obecnie wszyscy żyją spotkaniem Polaków z Rosjanami w ramach 2. ćwierćfinału mistrzostw Europy.

Szef PZPS udostępnił na swoim Twitterze dwa zdjęcia z Jarosławem Kaczyńskim, na którym widać, jak prezes partii rządzącej trzyma zapełnioną podpisami reprezentantów Polski piłkę do siatkówki.

Czernecki objął to stanowisko w roku 2018, a swoje obowiązki dzieli z mandatem poselskim do Parlamentu Europejskiego. Nie jest to jego pierwsze spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dotychczas Polscy siatkarze pewnie zwyciężyli w 1/8 finału z Finlandią 3:0. Spotkanie z Rosją będzie zdecydowanie cięższym starciem. Reprezentanci naszych północnych sąsiadów zwyciężyli w pełnym kontrowersji meczu z Ukrainą 3:1.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje bliska dla Elżbiety II osoba. Żałoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Źródło: sport.onet.pl

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl