Connect with us

Showbiz

Honorata Skarbek jednak NIE ŁYSIEJE. Doczepia włosy DZIEWIC Z UKRAINY

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Jakiś czas temu pisaliśmy, że pod wpływem wielu chemicznych zabiegów, młoda piosenkarka Honorata Skarbek łysieje. Okazało się, że to nie do końca prawda. Honorata wyznała, jak dba o swoje włosy. Wyznała, że regularnie je przedłuża i zagęszcza. Nie używa jednak do tego włosów syntetycznych, ani nawet azjatyckich – jej ulubione to takie, które pochodzą od młodych dziewic z Ukrainy. 

W momencie, kiedy media obiegła wiadomość, że młodziutka piosenkarka łysieje, zawrzało! Co prawda wiedzieliśmy, że Skarbek lubi mocno eksperymentować ze swoimi włosami, ale żeby od razu łysieć? To możliwe, ale musiałaby mieć wyjątkowego pecha do fryzjerów. Pisaliśmy o tym tutaj – Honorata Skarbek ŁYSIEJE?! „Zapisała się na terapię”. Mowa była również o bardzo drogiej terapii na którą zdecydowała się Honorata.

Piosenkarka odniosła się do doniesień na swoim kanale YouTube:

 – Ostatnio w jednym z wydaniu gazety pojawiła się informacja, że rzekomo łysieje przez, uwaga doczepiane włosy, że jestem załamana i mam depresję. Już na samym początku możecie stwierdzić jaka jest wiarygodność takiego artykułu. Oczywiście, tak, macie rację – żadna! – powiedziała.

Mimo wielu zabiegów, jakie testuje na swojej głowie, twierdzi, że jej włosy są w bardzo dobrej kondycji. Wyjaśniła, dlaczego decyduje się na ich przedłużanie:

– Jest to metoda kanapkowa, którą najbardziej wam polecam. Która najmniej niszczy włosy, najmniej je wyrywa, ma najmniejszy wpływ na stan naszych naturalnych włosów. Co więcej ja z natury mam włosy bardzo cienkie.Moja babcia i mama też takie mają. Także naturalne było to, że ja również odziedziczę po nich tę gęstość, a raczej jej brak. Stąd też doczepiania włosów, zagęszczanie, wydłużanie jest chyba dla mnie jedynym ratunkiem, żeby jakkolwiek zachować taką estetykę swojego wyglądu, na której mi zależy… No bo wiecie ja wykonuje zawód artystyczny – wyznała.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowscy skaczą z radości! Ich rodzina znów się powiększy

Skąd pochodzą jej włosy?

https://www.instagram.com/p/Bd7xY2dFGKP/?taken-by=honkabiedronka

Honorata Skarbek wyjaśniła dokładnie, skąd pochodzą włosy, które później doczepia do swojej głowy:

– Ja mam włosy dziewicze. Ścinane z głów młodych, nieskażonych niczym dziewic z Ukrainy. Ale tak, żeby nie brzmiało to jakkolwiek rasistowsko, ja mam włosy z Ukrainy. Są to włosy dziewicze. Autentycznie jest tak, że 13-letnie, 14-letnie, 15-letnie dziewczynki przychodzą do salonu fryzjerskiego, takie włosy są ścinane i wysyłane do innych krajów Europy. One są niefarbowane, niepodawane żadnym zabiegom, są niezniszczone, są w perfekcyjnej kondycji, a później są metodą kanapkową doczepiane do moich naturalnych włosów – wyjaśniła

ZOBACZ TEŻ: 8 powodów, dla których powinieneś mieć orgazm każdego dnia

https://www.instagram.com/p/BdYXtw3FRZC/?taken-by=honkabiedronka

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy