Każda kobieta chce mieć piękne włosy. Długie, gęste i błyszczące- nasze pokolenie wychowało się w końcu na księżniczkach Disneya. Natura nie zawsze w tym sprawie jest sprawiedliwa, zresztą kobiecie i tak nie dogodzisz. Niestety, profesjonalne zabiegi w salonach fryzjerskich takie jak zagęszczanie czy przedłużanie to bardzo kosztowna sprawa. Ceny wahają się od tysiąca do nawet kilkunastu tysięcy w zależności od włosa, na jaki się zdecydujemy! Mimo to, nasze naturalne włosy i tak zostają bardzo mocno obciążone. Przekonała się o tym Honorata Skarbek czy właśnie zaczęła łysieć?!

https://www.instagram.com/p/BdN-8PpFzpP/?taken-by=honkabiedronka

Kosztowne konsekwencje

O smutnych konsekwencjach ciągłych eksperymentów na głowie właśnie przekonała się Honorata Skarbek, jej znajomy w Fakcie ujawnił jakie kłopoty ją spotkały:

– Honorata ma dość sztucznego zagęszczania fryzury, bo takie zabiegi zniszczyły jej włosy. Są rozrzedzone, wypadają i wyglądają źle. Dlatego jakiś czas temu udała się do specjalisty, żeby zapisał ją na jakąś terapię.

Informator tabloidu ujawnił, że koszt leczenia włosów u specjalisty będzie kosztował piosenkarkę 20 tysięcy złotych! Współczujemy, ale nam Honorata bardzo podobała nam się w króciutkich włosach obciętych na „zapałkę”.

https://www.instagram.com/p/BdASAqqlFBV/?taken-by=honkabiedronka

ładowanie...

Zobacz również