Connect with us

Showbiz

Honorata Skarbek ŁYSIEJE?! „Zapisała się na terapię”

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Każda kobieta chce mieć piękne włosy. Długie, gęste i błyszczące- nasze pokolenie wychowało się w końcu na księżniczkach Disneya. Natura nie zawsze w tym sprawie jest sprawiedliwa, zresztą kobiecie i tak nie dogodzisz. Niestety, profesjonalne zabiegi w salonach fryzjerskich takie jak zagęszczanie czy przedłużanie to bardzo kosztowna sprawa. Ceny wahają się od tysiąca do nawet kilkunastu tysięcy w zależności od włosa, na jaki się zdecydujemy! Mimo to, nasze naturalne włosy i tak zostają bardzo mocno obciążone. Przekonała się o tym Honorata Skarbek czy właśnie zaczęła łysieć?!

https://www.instagram.com/p/BdN-8PpFzpP/?taken-by=honkabiedronka

Kosztowne konsekwencje

O smutnych konsekwencjach ciągłych eksperymentów na głowie właśnie przekonała się Honorata Skarbek, jej znajomy w Fakcie ujawnił jakie kłopoty ją spotkały:

– Honorata ma dość sztucznego zagęszczania fryzury, bo takie zabiegi zniszczyły jej włosy. Są rozrzedzone, wypadają i wyglądają źle. Dlatego jakiś czas temu udała się do specjalisty, żeby zapisał ją na jakąś terapię.

Informator tabloidu ujawnił, że koszt leczenia włosów u specjalisty będzie kosztował piosenkarkę 20 tysięcy złotych! Współczujemy, ale nam Honorata bardzo podobała nam się w króciutkich włosach obciętych na „zapałkę”.

https://www.instagram.com/p/BdASAqqlFBV/?taken-by=honkabiedronka

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy