Connect with us

Showbiz

Honorata Skarbek pokazała się bez obróbki graficznej. Nadal zachwyca?

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Niedawno pisaliśmy wam o tym, że Honorata Skarbek dorysowała sobie w Photoshopie kaloryfer na brzuchu. Teraz młodziutka piosenkarka postanowiła opublikować na Instagramie swoje naturalne zdjęcie. Nadal przypominam wam polską Kylie Jenner?

Honorata Skarbek to idealny przykład na to, że nie ma ludzi brzydkich…a wszystko jest kwestią profesjonalnego makijażu i doczepianych włosów. Najlepsze według Honoraty są te pochodzące od Ukraińskich dziewic  Honorata Skarbek jednak NIE ŁYSIEJE. Doczepia włosy DZIEWIC Z UKRAINY

Teraz Skarbek próbuje pokazać swój dystans do samej siebie i wymazać przykre wspomnienia, które zostały po dorysowanym kaloryferze.

ZNIKAJĄCY kaloryfer na brzuchu Honoraty Skarbek. „Ewidentnie Photoshop!”

Prawdziwe oblicze

Nie wiemy, czy zdjęcie, które umieściła na Instagramie traktować jako wyraz dystansu, czy bardziej łapie nas refleksja na temat zdjęć wrzucanych do internetu. Nie chodzi tutaj wyłącznie o zdjęcia Honoraty Skarbek, chodzi o zdjęcia wszystkich celebrytów. Możecie wierzyć nam na słowo, że prawie żadna gwiazda nie wygląda na żywo tak jak zdjęciach, które sama zamieszcza w sieci. 

Oceńcie sami – śmieszne, czy ukazujące prawdziwą twarz? Całość Skarbek postanowiła podpisać słowami: Nawet filtry nie pomagają.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska ZOSTAŁA MAMĄ TROJACZKÓW! Znamy imiona

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Showbiz

Kinga Rusin miała wypadek na nartach. Pokazała poważne obrażenia

Opublikowane

-

Polska dziennikarka, Kinga Rusin uległa wypadkowi na nartach. Gwiazda donosi, że odniosła naprawdę poważne obrażenia. Pokazała również zdjęcie swojej zmasakrowanej twarzy. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

AFERA! Angelika Mucha NIE SPOTKAŁA Justina Biebera: „Oszukała fanów”

Opublikowane

-

Jak podaje serwis internetowy Pudelek, Angelika Mucha, znana jako Litlemooonster96 okłamała swoich fanów, twierdząc, że spotkała ostatnio Justina Biebera (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Rozenek UTKNĘŁA z Radkiem w Azji i ŻALI SIĘ: „Nie mamy jak wrócić!”

Opublikowane

-

Małgorzata Rozenek wraz z Radziem i dziećmi przebywa na wakacjach w Tajlandii. Całą relację z podróży moglibyśmy obserwować na jej Instagramie. Znana para chwaliła się idealnymi widokami, a także swoim perfekcyjnym ciałem. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy