Niedawno pisaliśmy wam o tym, że Honorata Skarbek dorysowała sobie w Photoshopie kaloryfer na brzuchu. Teraz młodziutka piosenkarka postanowiła opublikować na Instagramie swoje naturalne zdjęcie. Nadal przypominam wam polską Kylie Jenner?

Honorata Skarbek to idealny przykład na to, że nie ma ludzi brzydkich…a wszystko jest kwestią profesjonalnego makijażu i doczepianych włosów. Najlepsze według Honoraty są te pochodzące od Ukraińskich dziewic  Honorata Skarbek jednak NIE ŁYSIEJE. Doczepia włosy DZIEWIC Z UKRAINY

Teraz Skarbek próbuje pokazać swój dystans do samej siebie i wymazać przykre wspomnienia, które zostały po dorysowanym kaloryferze.

ZNIKAJĄCY kaloryfer na brzuchu Honoraty Skarbek. „Ewidentnie Photoshop!”

Prawdziwe oblicze

Nie wiemy, czy zdjęcie, które umieściła na Instagramie traktować jako wyraz dystansu, czy bardziej łapie nas refleksja na temat zdjęć wrzucanych do internetu. Nie chodzi tutaj wyłącznie o zdjęcia Honoraty Skarbek, chodzi o zdjęcia wszystkich celebrytów. Możecie wierzyć nam na słowo, że prawie żadna gwiazda nie wygląda na żywo tak jak zdjęciach, które sama zamieszcza w sieci. 

Oceńcie sami – śmieszne, czy ukazujące prawdziwą twarz? Całość Skarbek postanowiła podpisać słowami: Nawet filtry nie pomagają.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska ZOSTAŁA MAMĄ TROJACZKÓW! Znamy imiona

ładowanie...

Zobacz również