Horoskop dla tych czterech znaków jest nadzwyczaj pomyślny! Jesień zacznie się dla nich z przytupem, a każdy kolejny miesiąc przyniesie dodatkowe, niespodziewane sukcesy, które pozwolą odzyskać energię. Które znaki mogą liczyć na wyjątkowe pasmo szczęścia?

Horoskop na jesień zdradza, że do kilku znaków los w końcu się uśmiechnie. Układ planet będzie dla nich wyjątkowo korzystny, a to sprawi, że szczęście przybędzie z podwójną siłą! Przypływ gotówki, nowe znajomości czy pełnia zdrowia? Sprawdź, czy znajdujesz się wśród wybrańców losu!

Horoskop

Horoskop na jesień przynosi wiele dobrego dla czterech znaków zodiaku. Ujawnia, w jakich dziedzinach mogą spodziewać się spektakularnych sukcesów i pełni szczęścia. Każdy, kto odnajdzie wśród nich swój znak, powinien dobrze wykorzystać ten wyjątkowy, jesienny czas. Komu sprzyjają gwiazdy?

Lew

Lwy w końcu uwolnią się od problemów, z którymi zmagały się od początku roku. Szybko wdrożą się w jesienny rytm, a w ich życiu w końcu zapanuje spokój i równowaga. Szczególny będzie koniec jesieni, bo wtedy Lwy będą mogły liczyć na przypływ szczęścia i nowe, intrygujące znajomości. 

Koziorożec

Jesień do dobry moment dla Koziorożca. Urodzeni pod tym znakiem w końcu naładują baterie, a jesienią mogą liczyć na przypływ gotówki i niespodziewany awans. Zarobione pieniądze wydadzą w przyjemny sposób, bo pojawi się ku temu okazja. Nie warto jednak odpuszczać w sprawach zawodowych, bo zima przyniesie kolejne możliwości.

Wodnik

Urodzeni pod znakiem Wodnika mogą liczyć na nowe rozdanie. Wrzesień pozwoli im na uporanie się ze sprawami z przeszłości, odpoczynek i odzyskanie sił, a późna jesień okaże się pasmem sukcesów. Wszelkie niedogodności zdrowotne odejdą w zapomnienie i pozwolą odetchnąć pełną piersią, a Wodnik w końcu będzie mógł zrealizować swoje plany.

Panna

Panny w końcu pozbędą się z otoczenia niechcianych osób, a to wywoła przypływ pozytywnej energii i wpłynie na spokój ducha. Wszelkie kłopoty i niepowodzenia odejdą w zapomnienie, co pozwoli Pannom odzyskać równowagę. Jesienią mogą liczyć na nowe znajomości, życzliwe towarzystwo i gorące uczucie, które odmieni ich życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

HOROSKOP
fot. Erriko Boccia, unsplash.com

Lew, Koziorożec, Wodnik i Panna odczują tej jesieni wyjątkowe szczęście.

horoskop
fot. Rondell Melling, pixabay.com

Jesień to szczególny czas dla gwiazd.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 10 rzeczy, które powodują raka. Wszyscy dobrze je znamy
  3. Weronika: „Mam 23 lata i 280 tysięcy długu. Nie wiem, co mam zrobić”
  4. Fryzjer wyjawił najgorsze momenty swojej pracy. Utkwił mu w głowie szczególnie jeden przypadek
  5. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  6. Rodzice panny młodej wywołali u gości weselnych wytrzeszcz oczu. Kupili jej suknię za 800 tys. złotych
Poprzedni artykułGwiazda TVP po raz pierwszy pokazała mamę. Posypała się lawina komplementów
Następny artykuł„Narzeczona po ślubie ma urodzić mi trzech synów. W innym wypadku będzie aborcja, do skutku”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.