Horoskop barw to nieodłączna część astrologii, która jest ściśle związana z duchowością. Każdy, kto nie zna swojego koloru, powinien jak najszybciej nadrobić zaległości. Osoby urodzone pod poszczególnymi znakami zodiaku mogą poprawiać jakość swojego życia poprzez otaczanie się odcieniami, które współgrają z ich wnętrzem. Wiemy, jakim kolorem jesteś i którymi barwami powinieneś się otaczać.

Bez znajomości swojego koloru trudno zbudować silną osobowość. Horoskop barw pozwoli poznać swoje mocne strony i wzmacniać duchowość poprzez otaczanie się odpowiednimi symbolami. Jeśli nie masz pojęcia, jakim jesteś kolorem, koniecznie to sprawdź i dowiedz się, co jest twoją mocną stroną.

Czym jest horoskop barw?

Horoskop barw jest drogowskazem dla osób, które chcą w pełni wykorzystać swój potencjał energetyczny. Odzwierciedlenie każdego charakteru znajdziemy w odcieniach, które mają istotny wpływ na nasze życie i powinny otaczać nas na co dzień. Nie jest tajemnicą, że kolory wpływają na nasze samopoczucie, ale to od znaków zodiaku zależy, który będzie działał na nas najlepiej.

horoskop
fot. Christian Sterk, unsplash.com

Kolory odzwierciedlają nasz charakter i powinny z nim współistnieć. Dzięki świadomości tego, który kolor jest nasz, możemy wpływać na rzeczywistość poprzez umiejętne otaczanie się wybranymi barwami. Dzięki temu poczujemy się lepiej, będziemy pewniejsi siebie i na nowo odzyskamy energię.

Jakim kolorem jestem?

Jesteś takim kolorem, który został zapisany w gwiazdach. Barwy zależą od daty urodzenia i znaków zodiaku. Niektóre z nich to kolory mocne i wyraziste, a inne łagodne i spokojne. Dzięki znajomości własnego możemy otaczać się nim i sprawiać, że nasze życie będzie dużo lepsze.

Żółty i pomarańczowy

Żółty i pomarańczowy to kolory Koziorożca i Bliźniąt. Barwy słońca i starożytnych bogów symbolizują rozwagę oraz jasność umysłu. Cenią sobie serdeczność i prawdomówność, ale też wewnętrzną siłę. Żółte tulipany w salonie będą najlepszą dekoracją.

Czerwony

Czerwień, czyli kolor miłości i szczęścia to barwa Ryb, które zawsze powinny mieć przy sobie szminkę o tej właśnie barwie. Osoby urodzone pod tym znakiem otaczając się czerwienią, zwiększą zasoby swoich sił witalnych i podniosą poziom energii życiowej, a także podniosą swoją atrakcyjność.

Zielony

Zieleń to kolor Byka i Barana. Wiąże się z Ziemią, życiem i roślinami. Symbolizuje nadzieję, dlatego otoczenie się tym kolorem i wpływa na nastrój i pomaga uporać się z problemami.

horoskop
fot. Julian Howard, unsplash.com

Niebieski

Niebieski, czyli kolor pracowitości, wytrwałości i bystrości należy do Skorpionów. Łączy wodę i niebo, dlatego pozwala osiągać największe sukcesy. Niebieska biżuteria doskonale podkreśli wyjątkowy charakter.

Srebrny i biały

Biel to czystość i światłość, a srebro budzi szacunek i wyzwala szlachetność. Raki i Wodniki powinny otaczać się tymi barwami, aby wzbudzać podziw i uznanie, ale też podkreślać swoją romantyczną naturę. Pamiętaj o tym, wybierając dodatki.

Złoty

Złoto to kolor Lwów i Panien. Oznacza bogactwo, sukcesy oraz ciekawe wnętrze. Złota biżuteria i dekoracje pozwolą pamiętać o wewnętrznej sile i podkreślą wyjątkowy charakter.

Czarny

Waga i Strzelec powinny otaczać się czernią. Choć kojarzy się ze smutkiem, to tak naprawdę jest oznaką klasy, powagi i silnej woli. Idealnie podkreśli niezależność, ambicje oraz niepokorną naturę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy kot na świecie. Cena tej rasy przyprawia o zawrót głowy
  2. Pierwszy taniec został przerwany. Powiedział pannie młodej, żeby się do niego nie zbliżała
  3. Jak się ubrać do pracy w urzędzie? Dress code w nowoczesnym wydaniu
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są najlepszymi partnerkami. Mężczyźni je uwielbiają
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułRodzina Roksany Węgiel się powiększy. Gwiazda zdradziła nietypowe imię chłopca
Następny artykułJak zrobić sztuczne piegi za pomocą henny? To łatwiejsze niż ci się wydaje
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.