Horoskop na najbliższy weekend 12-14 czerwca dla niektórych znaków zodiaku może zwiastować kłopoty. Inni zaś spędzą swój czas w niesamowity sposób w gronie przyjaciół i rodziny. Lepiej sprawdzić, co gwiazdy dla Ciebie przyszykowały, ponieważ zapowiada się emocjonujący czas. Nie lekceważ znaków rzucanych przez los.

Horoskop na ten weekend pokazuje, że Baran będzie spędzał swój czas imprezowo, a Lew znowu za dużo będzie rozmyślał. Dla wielu niech to będzie okazja do odpoczynku od gonitwy dnia codziennego. 

Horoskop 12-14 czerwca

Baran– o nic nie musisz się już martwić. Sprawy, które spędzały Ci sen z powiek, w końcu rozwiążą się same. Zostaniesz zaproszony na super imprezę, gdzie wszyscy będą łaknąć Twojego towarzystwa. 

Byk– musisz poradzić sobie z uczuciami, które Cię przytłaczają. Ten weekend to czas na przemyślenia czy nie warto ruszyć naprzód. Czeka Cię ciężki okres.  

Bliźnięta– horoskop sugeruje, że w Twoim życiu wydarzy się coś, co będzie miało duży wpływ na resztę Twojego życia. Miej się na baczności. 

Rak– wszystko, co zaplanowałeś na ten weekend, lepiej przełożyć. Gwiazdy w ten weekend nie będą Ci sprzyjać. Lepiej poczekać na lepsze dni. 

Lew– ponownie za dużo będziesz rozmyślać, co może spowodować, że Twój weekend nie będzie udany. Unikaj kontaktu z ludźmi, którzy będą chcieli Cię wykorzystać. 

Panna– horoskop mówi, że dzięki swojej intuicji wybrniesz z trudnej sytuacji. Całe szczęście znowu spadniesz na cztery łapy. Szczęściarz z Ciebie!

  1. Dramatyczna śmierć 2,5-letniego dziecka. Chłopiec spadł na beton, kiedy jego rodzice upajali się wysokoprocentowym trunkiem
  2. Ręce opadają, zamiast sprzedać taniej wyrzucili truskawki na śmietnik. Zmarnowała się ogromna ilość owoców, okropny widok
  3. ONZ ostrzega przed kolejną katastrofą. Miliony ludzi może ucierpieć, podobnej sytuacji nie było od 50 lat

Uważajcie w ten weekend

Waga– w ten weekend musisz zachować czujność, ponieważ Twoje zmienne humory, mogą wywołać kłótnię z bliską Ci osobą. Lepiej unikać konfliktów, bo źle się to skończy. 

Skorpion– jeśli Twoim planem był aktywny weekend na powietrzu, lepiej zrezygnuj z niego. Coś nam mówi, że skończyłoby się to zwichniętą kostką lub uszczerbkiem na zdrowiu. 

Koziorożec– wszyscy będą na Ciebie źli, ponieważ nie będziesz w stanie docenić wysiłku innych osób, którym zależy na kontaktach z Tobą. 

Wodnik– odezwie się do Ciebie rodzina, z którą dawno nie miałeś kontaktu. Może się okazać, że to będzie pierwszy krok ku polepszeniu Waszych relacji. 

Ryby– horoskop mówi, że lepiej nie wychodzić z domu, bo może spotkać Cię wiele stresu. Zamiast tego zaplanuj domowe SPA na odprężenie. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

horoskop
Fot. pexels.com/
Elle Hughes

Horoskop na ten weekend może zaskoczyć wielu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Duda grzmiał o „komuchach” i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. 14-latka zmarła podczas snu. Powód wstrząsną rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Otwarcie granic już wkrótce. Opublikowano rozporządzenie, znamy szczegółowe informacje
  5. Weszła do przymierzalni i pobladła. Kobieta ujawniła porażającą prawdę o sklepach, niebywałe co widać na zdjęciach
  6. „Przeżyję rok, dwa”. Wstrząsające wyznanie Krzysztofa Cugowskiego, fani o niczym nie mieli pojęcia. W końcu powiedział całą prawdę, nie da sobie rady bez grania

Poprzedni artykułSłodki szczeniak wpadł do kubeczka i liczy na waszą pomoc. Kto go wyciągnie i przygarnie?
Następny artykułEdyta Górniak wzięła udział w procesji. Niewiarygodne, jak ubrała się polska diwa
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.