Horoskop indiański w ogromnym stopniu nawiązuje do indiańskiej filozofii życia. Mieszkańcy głęboko wierzą w to, że każdy z nich ma swoje zwierzę, które sprawuje nad nimi opiekę, a cechy charaktery, które są im przypisane, odzwierciedlają ich samych. Odkryj swój nowy znak zodiaku i razem z nami sprawdź swoją przyszłość.

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale znaki zodiaku, którymi posługujemy się w naszej kulturze, wywodzą się z Grecji i odpowiadają konstelacjom gwiazd. Dla Indian z kolei kluczowy jest fakt, iż są oni nierozłączną częścią natury. Swoje zodiaki opracowali więc na podstawie otaczających ich zwierząt. Co mówi o twojej przyszłości horoskop indiański?

Horoskop indiański – jaki jest twój nowy znak zodiaku?

Wydra 20.01-18.02

Jeśli patronuje Ci wydra, oznacza to, że jesteś osoba energiczną i pełną życia. Z każdego dnia czerpiesz pełnymi garściami. Oprócz tego są też niezastąpionymi pracownikami, w niedalekiej przyszłości czeka ich możliwość awansu.

Wilk 19.02 – 20.03

Wilk uwielbia samotność i kroczenie własnymi ścieżkami? Nie w tym przypadku. Horoskop indiański jednoznacznie wskazuje, że są to osoby, które uwielbiają towarzystwo i bycie w centrum zainteresowania. Dokładniej przyglądają się osobom, którymi się otaczasz. Nie wszyscy są tymi, za których się podają.

Sokół 21.03 – 19.04

Sokoły to urodzeni przywódcy. Praca zespołowa zdecydowanie nie jest tym, w czym czują się najlepiej. Bywają nieco chaotyczni, co może okazać się dla nich zgubne. Popracuj nad koncentracją i zorganizowaniem, aby uniknąć sporych problemów.

Bóbr 20.04 – 20.05

Ponadprzeciętna inteligencja i niezwykła lojalność Bobrów to, co je wyróżnia spośród innych zodiaków. Horoskop indiański zwraca uwagę na szczególne cechy Bobra: dzięki otwartości i zdolnościom strategicznym przyciągniesz do siebie kogoś, kto zupełnie odmieni twoje życie.

Jeleń 21.05– 20.06

Jelenie to osoby błyskotliwe oraz pełne klasy i wdzięku. Sztukę konwersacji mają opanowaną do perfekcji. Właśnie dlatego najbliższym czasie czeka cię mnóstwo komplementów i pochwał. Bądź czujna i nie zmarnuj swojej wielkiej szansy.

Dzięcioł 21.06 – 21.07

Dzięcioł to idealny słuchacz i doradca. W kontaktach międzyludzkich jest zwykle zdystansowany, a do nowo poznanych osób podchodzi z pewną dozą nieufności. Przez to ludzie często uważają ich za wyniosłych i dumnych. Popracuj nad tym w najbliższym czasie.

Łosoś 22.07 – 2.08

Patronuje ci Łosoś? Znaczy to, że jesteś osobą, dla której nie istnieją ograniczenia i przeszkody w realizacji własnych planów. To świetnie, ponieważ w nadchodzącym miesiącu nadarzy się okazja, aby się wykazać. W końcu kto nie ryzykuje, nie pije szampana, prawda?

Niedźwiedź 03.08 – 21.09

Niedźwiedzie to osoby, które są w stanie zapanować nad każdą sytuacją. Problemy? Dla nich to słowo nie istnieje. Idealnie się składa, gdyż w niedalekiej przyszłości, ktoś będzie bardzo potrzebował twojej pomocy i silnej ręki.

Kruk 22.09 – 22.10

Kruki to osoby, które dzięki wrodzonemu sprytowi zawsze osiągają sukces. W najbliższym miesiącu okazji do zaprezentowania swoich umiejętności szykuje się całkiem sporo. To może być dla ciebie wielka szansa.

Wąż 23.10 – 22.11

Węże przez swoją tajemniczość sprawiają, że niektórzy ludzie się ich boją. Nie bój się pokazać swojej prawdziwej osobowości. Gwarantujemy, że dzięki temu poznasz wspaniałe osoby.

Sowa 23.11 – 21.12

Osoby spod tego znaku są humorzaste, zmienne i trudno za nimi nadążyć. Ponad wszystko cenią sobie wolność i niezależność. Może to dobry moment, aby się zatrzymać i pomyśleć nad przyszłością? Wydaje się interesująca.

Gęś 22.12 – 19.01

Osoby, nad którymi czuwa Gęś to prawdziwe uparciuchy, a ich zdanie jest niepodważalne. W najbliższych miesiącach popracuj nad sobą i podejściem do życia. Dla niektórych twoje zachowanie może być uciążliwe. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Horoskop indiański
Unsplash.com @davidclode

Horoskop indiański odwołuje się do energii zwierząt, które patronują każdemu znakowi. Węże to bardzo tajemnicze jednostki. 

Horoskop indiański
Unsplash.com @detuz88

Niedźwiedzie zapanują nad każdą sytuacją. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  2. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. „Jego stan jest ciężki”
  3. Magda Gessler wystartuje w wyborach prezydenckich? „Skoro Pan Hołownia może, to Pani tym bardziej”
  4. Myślała, że wyciska pryszcza. Chwilę później walczyła o życie
  5. Ameryka Express już niedługo. Wiemy, kto wystąpi w najnowszej edycji
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios
Poprzedni artykułJak utrwalić makijaż, żeby trzymał się cały dzień? Odkryj najskuteczniejsze sposoby
Następny artykuł45-latka urodziła zdrowe bliźnięta. Ojcem dziecka jest jej własny syn