Horoskop na Walentynki sporządzony na podstawie układu gwiazd, zdradza nam kto znajdzie drugą połówkę. Te trzy znaki zodiaku przyciągają niczym magnes! Dla kogo miłosna przepowiednia będzie szczególnie udana?
Astrologia to wiedza płynąca z gwiazd, których układ potrafi odkryć przed nami karty historii i przewidzieć niektóre zdarzenia. Przypisane do planet oraz żywiołów znaki zodiaku, mają swoje określone cechy, a te nierzadko wypływają na poszczególne dziedziny naszego życia. Komu poszczęści się w Walentynki? Miłosny horoskop ujawnił kto znajdzie swoją prawdziwą, drugą połówkę!

Horoskop na Walentynki

Horoskop na Walentynki dla niektórych z nas przewidział ogień uczuć, za to inni na prawdziwą miłość będę musieli jeszcze trochę poczekać. Które trzy znaki zodiaku odnajdą w tym dniu swoja drugą połówkę?

  1. Dziewczyna zrobiła zdjęcie dla chłopaka. Spojrzała na ekran i zauważyła, że ktoś za nią stoi
  2. Kim jest najpiękniejsza polska gangsterka, Magdalena Kralka? Poszukuje jej policja i Interpol

Baran

Baran w Walentynki nie będzie się nudził. Spróbuje nowych rzeczy i odkryje miejsca, w których nigdy nie był. Horoskop mówi, że samotne Barany powinny zwrócić szczególną uwagę na Wagę i Strzelca.

Byk

Wolne Byki nie powinny ryzykować w Walentynki randką z nieznajomym. Trochę cierpliwości, miłość niedługo zapuka do ich drzwi o ile będą unikać Baranów i Strzelców! Byki w związku mogą za to liczyć na prawdziwą niespodziankę.

Bliźnięta

W te Walentynki Bliźnięta odnajdą swoją drugą połówkę, lub zaliczą ciekawy romans. Ten znak zodiaku przyciąga jak magnes! Pełne energii i niezwykle zaangażowane Bliźnięta sprawiają, że nie mogą opędzić się od ludzi. Idealny związek stworzą z Wagami, Lwami, Strzelcami i Wodnikami.

Rak

Raki, zanim postanowią wejść w kolejny związek, powinny rozwiązać zaległe sprawy i pozbyć się negatywnych emocji. Wrażliwość i ciepło, jakie od nich płynie sprawi, że prawdziwa miłość za chwilę pojawi się w ich życiu. Wystarczy trochę więcej odwagi.

Lew

Walentynkowy horoskop przewiduje dla Lwów prawdziwy ogień uczuć. Szykuj się na romanse i ciekawe znajomości, ale bądź ostrożna! Prawdziwa miłość może przejść Ci obok nosa.

Panna

Panny singielki Walentynki powinny potraktować jako oczyszczające doświadczenie. Wybierz się na speed dating lub taneczną imprezę! Horoskop mówi, że tego dnia szykuje się dla Ciebie coś specjalnego. Czy będzie to miłość?

Waga

Waga wręcz nie będzie mogła opędzić się od wielbicieli, wszystko przez jej wdzięk i romantyczną duszę. Masz sporo propozycji na spędzenie Walentynek? Wiemy, że lubisz flirtować, ale wybierz mądrze! Tego dnia możesz spotkać prawdziwą miłość, a udany związek stworzysz z Wodnikiem, Strzelcem, Baranem lub Bliźniętami.

Skorpion

Horoskop mówi, że samotne Skorpiony muszą jeszcze chwilę poczekać na prawdziwą miłość. Wykorzystaj ten czas dla siebie i pamiętaj, że cuda zdarzają się wtedy, kiedy najmniej się ich spodziewamy.

Strzelec

W te Walentynki Strzelec może liczyć na trafienie prawdziwą strzałą Amora. To będzie początek pięknej miłości i choć jesteś mistrzem flirtu, tym razem bądź ostrożna. Szukaj Barana, Lwa, Wagi lub Wodnika i pamiętaj, by mniej mówić o sobie!

Koziorożec

Samotny Koziorożec jak zwykle postawi na praktyczność i bardzo słusznie. Choć w Walentynki nie odnajdzie miłości, będzie to dla niego bardzo owocny dzień, który na długo zapadnie mu w pamięci.

Wodnik

Horoskop walentynkowy przewiduje dla Wodnika niezwykle udaną randkę! Przestań w końcu gonić za króliczkiem, a może wyjcie z tego coś naprawdę interesującego. Uważaj na Panny i Raki. Relacja z tymi znakami zodiaku nigdy nie będzie dla Ciebie udana.

Ryby

Są tu jakiekolwiek samotne ryby? Jeżeli tak, nie ma żadnych powodów do obaw. Choć Walentynki nie koniecznie przyniosą spodziewany efekt, prawdziwa miłość zbliża się wielkimi krokami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

horoskop
Fot. Mandy von Stahl unsplash.com

Dla niektórych znaków zodiaku te Walentynki będą bardzo owocne.

Horoskop
pixabay.com @DarkWorkX

Horoskop nie kłamie, miłość może być zapisana w gwiazdach.

horoskop
Clem Onojeghuo, Unsplash

Kto powinien oczekiwać wyjątkowej randki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Sekretny eliksir na włosy za kilka złotych. Sposób, który odkryto przez przypadek
  4. Menadżer Adele skomentowała zdjęcie Kingi Rusin. Dwa słowa wystarczyły
  5. Kotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie
  6. Odbiera mowę. Wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”; ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność

źródło: gazetalubuska.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.