Horoskop imprezowy. Znaki zodiaku potrafią zdradzić o nas więcej, niż mogłoby się wydawać. Może się to wydać zabawne, ale w gwiazdach zapisane jest nawet to… kto z nas jest urodzonym imprezowiczem. Właśnie dlatego niektórzy z nas nie mają kaca, a inni jeszcze przez długi czas odczuwają skutki szalonej nocy. Sprawdź, czy należysz do tego zaszczytnego grona.

Do tej pory byłaś przekonana, że horoskopy dotyczą tylko i wyłącznie zdrowia, miłości i kariery? Nic bardziej mylnego. Dzięki nim z łatwością dowiesz się również, czy jesteś duszą towarzystwa oraz jak reagujesz na alkohol. Poznaj o sobie całą prawdę, zanim udasz się na wieczorną imprezę z przyjaciółmi.

Horoskop imprezowy. Znaki zodiaku kontra alkohol

Baran

Barany to osoby, które uwielbiają dobrą zabawę. Są idealnymi imprezowymi kompanami, przy których zapominamy o smutkach i trudach dnia codziennego. Nie ma w tym nic dziwnego skoro kac, jest dla nich pojęciem zupełnie nieznanym. Nieważne ile wypiją, nazajutrz budzą się wypoczęci i pełni życia. Tylko pozazdrościć!

Byk

Horoskop imprezowy — czego powinny spodziewać się byki? Osoby te uwielbiają się wyluzować i nie stronią od dobrej zabawy. Niestety napoje wyskokowe sprawiają, że zupełnie tracą nad sobą panowanie, a wtedy jeszcze bardziej uwydatnia się ich uparta natura, która potrafi wyprowadzić z równowagi. Kac oznacza dla nich walkę o przetrwanie.

Bliźnięta

Pod wpływem alkoholu, Bliźnięta stają się zupełnie innymi osobami. Zapanowanie nam osobami spod tego znaku graniczy z cudem. A rano, no cóż… oprócz wyrzutów sumienia męczy ich też kac, który uniemożliwia jakiekolwiek działanie.

Rak

Osoby spod tego znaku to urodzeniu imprezowicze. Z kieliszkiem ulubionego trunku mogą bawić się do białego rana. Oprócz tego, że brylują na parkiecie są też wspaniałymi rozmwcami. A kac? Dla takich wieczór warto się nieco przemęczyć.

Lew

Lwy to królowie każdej imprezy. Nie bez przyczyny potrafią rozkręcić nawet najbardziej drętwą domówkę. W związku z tym, że przez cały wieczór robią tylko to na, co mają ochotę poranne wstawanie bez aspiryny i szklanki wody, może być mocno utrudnione.

Znaki zodiaku
Unsplash.com @matt_j

Znaki zodiaku, które nie mają kaca? To naprawdę istnieje!

Panna

Osoby spod tego znaku nie wykazują szczególnie dużego zamiłowania do alkoholu. Zamiast tłumów i clubbingu wybierają lampkę wina w eleganckiej restauracji. Dlatego też pojęcie po imprezowego kaca mogłoby dla nich nie istnieć.

Waga

Osoby te, potrafią się bawić, ale robią to rozważnie i odpowiedzialnie. Gdy tylko czują, że w ich głowach zaczyna pojawiać się szum, a przed oczami mroczki, kieliszek odkładają na bok. Przyczynia się do tego kac, który nazajutrz odbiera im chęci do życia.

Skorpion

Zdecydowanie nie stroni od alkoholu i wysokoprocentowych trunków. Pomimo tego kac i poranne wyrzuty sumienia nie są im straszne. W końcu ze wszystkim można się jakoś uporać. Wystarczy odrobina chęci i poznanie własnego ciała.

Strzelec

Osoby urodzone pod tym znakiem to niezaprzeczalne dusze towarzystwa. Zabawa na parkiecie do samego rana to dla nich bułka z masłem. Z reguły słynne słowa więcej nie piję, padają zaraz po otworzeniu oczu. Kac towarzyszy im do późnych godzin wieczornych.

Koziorożec

Uwielbia dobrą zabawę i oddaje się temu w 100%. Na imprezie zapomina o hamulcach, liczy się przecież to, co tu i teraz. Rano bardziej niż kac męczy ich stan gotówki na koncie.

Wodnik

Osoby spod tego znaku nie mogą pochwalić się zbyt mocną głową do alkoholu. Dlatego też poranki są dla nich prawdziwym dramatem. Całe szczęście zwykle zimny prysznic wystarczy, aby odzyskać pełnię sił.

Ryby

Ryby nie stronią od klubów i hucznych spotkań towarzyskich. Powroty o wschodzie słońca to dla nich czysta przyjemność. W końcu wystarczy im kilka godzin snu, aby obudzić się zregenerowanym i gotowym do działania.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

horoskop
Unsplash.com @yutacar

Wodniki nie mogą pochwalić się zbyt mocną głową do alkoholu.

horoskop
Unsplash.com @hardinidwi

Horoskop imprezowy. Strzelce uwielbiają dobrą zabawę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dostaniesz nawet KILKADZIESIĄT tysięcy złotych. Jest tylko jeden warunek
  2. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  3. Ginekolog zamarł podczas badania. Gdy zrozumiał, co się stało od razu zadzwonił na policję
  4. Znaki zodiaku bez kompleksów. Nic nie jest w stanie zniszczyć ich wiary w siebie
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.