Horoskop dla samotnych serc zdradza, które znaki zodiaku znajdują miłość w Nowym Roku. Jesteś singielką, która od dłuższego czasu bezskutecznie poszukuje partnera? Za wszystko odpowiedzialne są gwiazdy. Koniecznie dowiedz się, dla których zodiaków rok 2020 będzie szczególnie łaskawy w kwestiach uczuciowych.

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale w gwiazdach zapisana jest tajemnica wiedza, którą do tej pory udało się poznać tylko Astrologom. Data urodzenia daje nam możliwość sprawdzenia, co takiego przyszykowała dla nas przyszłość. Sprawdziliśmy, które znaki odnajdą miłość w nadchodzącym wielkimi krokami 2020 roku. Do 5 zodiaków los postanowił się uśmiechnąć.

Horoskop dla samotnych serc

Panna

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają to do siebie, że nigdy nie wykonują pierwszego kroku. Pomimo swojej bierności zawsze osiągają to, czego chcą. Całe szczęście w nadchodzącym Nowym Roku miłość nadejdzie niespodziewanie. Co więcej, to on przejmie całą inicjatywę i dokona wszelkich starań, aby zdobyć twoje serce. Nie stawiaj zbyt dużego oporu.

Baran

Barany to jednostki niezwykle temperamentne, a dotrzymanie im kroku wydaje się czymś zupełnie abstrakcyjnym. Nienawidzą nudy i monotonii. Gwiazdy jednoznacznie wskazują, że swoją miłość znajdą na jednych z zajęć, którym oddają się po pracy. Fitness, siłownia, a może basen? Bądź czujna.

Strzelec

Dla Strzelców początek Nowego Roku okaże się niezwykle owocny. Pomimo tego, że ponad wszystko cenią sobie niezależność i swobodę, w 2020 roku postanowią zaryzykować i stworzyć prawdziwą relację. Ta decyzja okaże się strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy, że czegoś podobnego nie czułaś jeszcze nigdy.

Kto jeszcze znajdzie miłość w Nowym Roku?

Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca to urodzeni pracoholicy. W natłoku obowiązków, nadgodzin i regularnych spotkań, miłość jest ostatnią rzeczą, o której myślą. Całe szczęście w 2020 roku przyjdzie ona nieproszona. Co ciekawe, do tego stopnia zawróci im w głowie, że cały świat stanie w miejscu i ważne będzie tylko to, co i tu teraz. Oczywiście u boku ukochanej osoby.

Wodnik

Okazuje się, że dla Wodników miłość jest w zasięgu ręki. Wystarczy, że spełnią jeden prosty warunek, który diametralnie odmieni ich dotychczasowe życie. Jaki? Najwyższa pora otworzyć się na ludzi i przestać zgrywać niedostępną. Gwarantujemy, że efekty są tego warte.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Horoskop
unsplash.com @cblack09

Horoskop dla samotnych par zdradza, które zodiaki w Nowym Roku znajdą miłość.

Horoskop
unsplash.com @kristinali

Dla niektórych zodiaków miłość jest w zasięgu ręki.

Horoskop
unsplash.com @matheusferrero

Nowy związek uskrzydli 5 zodiaków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Dominika Gwit zostanie drugą Dorotą Szelągowską? Gwiazda pokazała świąteczny dom
  4. Syn Maryli Rodowicz źle znosi rozwód rodziców. „Nie może stanąć po jednej stronie konfliktu”
  5. „Utrzymuje mnie 5 facetów. Dzięki temu spłaciłam dług rodziców i mogłam pójść na studia, nie żałuję”
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.