Horoskop w takiej czy innej formie funkcjonuje w większości kultur. W przypadku Indian z Ameryki Północnej opiera się na przypisaniu każdemu znakowi zwierzęcia. Wiąże się to głęboko z ich kulturą, bardzo bliską naturze. Na jego podstawie możesz się wiele o sobie dowiedzieć! Jakie są twoje najlepsze cechy?

Horoskop indiański

Wydra (20.01. – 18.02.)

Jesteś człowiekiem kochającym i lojalnym, jest w tobie wiele serdeczności. Bliskich cenisz sobie ponad wszystko.

Wilk (19.02. – 20.03.)

Definiuje cię twoja dobroć a z drugiej strony, szczęście. Dzięki temu możesz nieść jeszcze więcej pomocy i sprawiać, że świat staje się jeszcze lepszym miejscem.

Sokół (21.03. – 19.04.)

Niezależna — to ty. Jednocześnie jesteś bardzo emocjonalna i bardzo szybko przywiązujesz się do ludzi. Po prostu nie możesz znieść tego, że ktoś cię ogranicza.

Bóbr (20.04. – 20.05.)

Wszyscy cenią twoją sumienność i wytrwałość. Nic w życiu nie przychodziło ci łatwo, ale ciężką pracą zawsze potrafić dojść do swojego celu.

Jeleń (21.05. – 20.06.)

Kochasz niespodzianki i nieustanne zmiany. Twoi bliscy zapewne mają problem, żeby nadążyć za wszystkim, co dzieje się w twoim życiu. Kochasz towarzystwo i dobrą zabawę.

Dzięcioł (21.06. – 21.07.)

Twoja cecha dominująca to opiekuńczość. Zawsze dbasz o to, żeby tym wokół ciebie nie zabrakło absolutnie niczego. Nie przytłocz tylko tym swojego partnera.

Łosoś (22.07. – 21.08.)

Organizacja to twoja mocna strona, dlatego ludzie chętnie za tobą podążają w sytuacjach kryzysowych. Tam, gdzie zawodzą charyzmatyczni liderzy, ty zawsze rozwiążesz trudną kwestię.

Niedźwiedź (22.08. – 21.09.)

Nieśmiała romantyczka, do dwa słowa, które idealnie cię opisują. W swojej głowie prowadzisz życie jak księżniczka Disneya, ale w rzeczywistości jesteś szarą myszką.

Kruk (22.09. – 22.10.)

Cenisz sobie przede wszystkim święty spokój. Chociaż wiele osób widziałoby cię na wysokich stanowiskach, ty wolisz robić swoje. Dzięki temu, szczęście cię nie opuści. 

Wąż (23.10. – 22.11.)

Jesteś spokojną indywidualistką, do tego niezwykle inteligentną. Kiedy już kochasz, kochasz całym sercem i z ukochaną osobą mogłabyś spędzać każdą chwilę.

Sowa (23.11. – 21.11)

Jesteś nadzwyczajnie dociekliwa. Kiedy zainteresuje cię jakaś sprawa, zrobisz wszystko, żeby dotrzeć do sedna. 

Gęś (22.12. – 19.01.)

Nadzwyczaj rzetelna, jesteś ulubionym pracownikiem każdego pracodawcy. Błędy i potknięcia męczą cię jednak i demotywują. Czasem ciężko ci zachować równowagę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

horoskop
unsplash.com Sincerely Media

Na czym najbardziej w życiu ci zależy?

horoskop
unsplash.com

Jak spędzasz czas?

horoskop

unsplash.com Horoskop indiański podaje twoje dominujące cechy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobach
  2. Najbardziej uparte znaki zodiaku. Gdy mają jakieś postanowienie, nic nie jest w stanie ich zatrzymać
  3. Dagmara Kaźmierska wyznała, że była uzależniona. Przez nałóg straciła majątek, uratowało ją więzienie
  4. Wywiesili kartkę z błagalnym apelem do sąsiadów. Problem dotyczy wielu osób
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródła: horoskop.wp.pl

Poprzedni artykułMiędzynarodowy Dzień Przytulania. Przekażmy sobie odrobinę miłości
Następny artykułKsiądz rozpętał awanturę w kościele. Twierdzi, że on sam był poszkodowany
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego