Horoskop na wrzesień zdradzi, jak będzie wyglądało wasze życie uczuciowe. Ognisty romans, niespodziewana miłość, nowy związek a może bolesne rozstanie? Dla gwiazd wszystko jest możliwe!

Horoskop powie wam, kto może liczyć na miłosne uniesienia, a kto powinien uważać na przelotne romanse. Wrzesień to wyjątkowy moment dla gwiazd, które mają ogromne znaczenie dla życia uczuciowego. Komu sprzyjają?

Miłosny horoskop na wrzesień

Wodnik

Przed tobą zawirowania miłosne. Uważaj, bo każda pochopna decyzja będzie nieodwracalna. Cokolwiek się wydarzy, zdaj się na los, a wszelkie trudne decyzje odłóż na później. 

Ryby

Możesz liczyć na gorące uczucie! Masz ciekawą osobowość i przyciągasz nietuzinkowe charaktery, a w twoim otoczeniu niebawem pojawi się wiele interesujących osób. Każde wyznanie potraktuj jako szansę na wielką miłość.

Baran

We wrześniu możesz liczyć na płomienny romans. Łatwo się angażujesz, dlatego pamiętaj, że prawdziwa miłość nie przychodzi łatwo. Twój partner może być świetnym kochankiem, jednak niekoniecznie będzie miał ochotę na długotrwałą relację.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Byk

Otwórz się na nowy związek. Przed tobą prawdziwa miłość. Wkrótce poznasz dojrzałego i odpowiedzialnego partnera, przy którym poczujesz się bezpiecznie. Gwiazdy ci sprzyjają, dlatego nie obawiaj się odważnych decyzji.

Bliźnięta

Romansuj, flirtuj i baw się! Okazji do zawarcia nowych znajomości nie zabraknie, a ty powinnaś je dobrze wykorzystać. We wrześniu niczego się nie bój i czerp z życia pełnymi garściami!

Rak

Czekają cię duże zmiany, których nie powinnaś się bać. Odważnie przyjmij wszystko, co przyniesie los. Gdy uporządkujesz swoje sprawy, na horyzoncie pojawi się nowa znajomość, która zapewni ci stabilizację.

Jadwiga Stachowiak

Zmarła Jadwiga Stachowiak

Lew

Bądź otwarta, a niebawem spotka cię romantyczne uniesienie. Jeśli tylko dasz szansę nadchodzącej miłości, czeka cię najpiękniejszy okres w życiu. Pamiętaj jednak, aby nie poddać się zazdrości. Układ planet zapewni ci przestrzeń do zbudowania trwałego związku.

Panna

Masz romantyczną duszę i czekasz na prawdziwą miłość. Nawet jeśli wydawało ci się, że możesz pozwolić sobie jedynie na krótki romans, gwiazdy mają dla ciebie inne plany. Wkrótce się zakochasz, a twój wybranek zapewni ci wiele niezwykłych doznań.

Waga

Jeśli jesteś w związku, powinnaś poświęcić uwagi swojemu wybrankowi, który od pewnego czasu czuje się samotny. Staraj się i dbaj o partnera, jeśli chcesz, aby ta relacja przetrwała. Wkrótce on odwdzięczy się tym samym, a nawet podejmie poważną decyzję dotyczącą waszej przyszłości!

Skorpion

Wkrótce zakończy się burzliwy okres w twoim życiu miłosnym. Uporządkujesz wszelkie sprawy, z którymi długo się zmagałaś. Czeka na ciebie uczucie, które w końcu zapewni ci spokój ducha. Zdaj się na los, a wielka miłość pojawi się na horyzoncie.

Strzelec

Musisz uważać, bo w twoim otoczeniu pojawi się ktoś, kto nie będzie ci dobrze życzył. Każdy, nawet niewinny flirt, może zniszczyć nie tylko poważną relację, ale także twój wizerunek. Jeśli jesteś w związku, musisz poświęcić uwagi swojemu partnerowi.

Koziorożec

We wrześniu Saturn pomoże ci uporządkować sprawy miłosne. Postaraj się oddzielić emocje od racjonalnego myślenia. Uważaj na przypadkowe romanse. W twoim otoczeniu jest ktoś, kto czeka na sygnał z twojej strony. Jeśli go dostrzeżesz, czekają cię szczęśliwe lata.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

horoskop
unsplash.com Manuel Meurisse

Znaki takie jak lew, ryby czy koziorożec mają przed sobą szansę na miłośc.

horoskop
unsplash.com Josh Rangel

Wrzesień będzie burzliwym miesiącem dla wielu znaków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień 
  2. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  3. Małżeństwo opublikowało na Twitterze zdjęcie z samolotu, które wywołało burzę. Pasażerka siedziała na fotelu bez oparcia
  4. Gdzie kupić szczoteczkę do rzęs? Jaką najlepiej wybrać?
  5. Praca przed 9 rano jest niebezpieczna dla naszego zdrowia? Sensacyjne wyniki badań
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  7. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.