Horoskop miłosny na styczeń zaskoczy niejedną osobę. Jedni w nadchodzącym roku zakochają się po same uszy, drudzy zaś nie unikną dużego rozczarowania. Sprawdź, co mówią gwiazdy!

Wiele osób chciałoby dowiedzieć się, co czeka ich w nadchodzącym roku. Dla większości najważniejszymi tematami jest miłość, a także praca. My wiemy, kogo w tym roku trafi strzała amora, a kto może spodziewać się jedynie rozczarowania!

Horoskop miłosny na rok 2020

Baran

Styczeń będzie dla Baranów wyjątkowo owocny. Wszystko za sprawą ich energii, którą powinni dzielić się z innymi znakami zodiaku. Dzięki temu odnajdą swoją drugą połówkę.

Byk

Nowy Rok będzie najlepszym czasem, aby uwolnić się od toksycznych relacji. Horoskop miłosny mówi, że w tym roku Byki muszą w końcu postawić na siebie. Tylko wtedy do jego drzwi zapuka prawdziwa miłość.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt rok 2020 będzie bardzo przewrotny. Ich serca zabiją mocniej, a miłość doprowadzi ich do prawdziwego zawrotu głowy. We wszystkim powinni jednak zachować dozę ostrożności. W innym przypadku mogą zostać dotkliwie zranieni.

Rak

W nadchodzącym roku ten znak zodiaku czeka kilka smutnych momentów. Przez cały ten czas Raki będą mieć jednak oparcie w swojej drugiej połówce, która otoczy ich prawdziwą miłością. Właśnie to sprawi, że docenią swojego partnera i nabiorą z nim jeszcze bliższej więzi.

Lew

Horoskop miłosny dla tego znaku mówi, że powinien być on przede wszystkim sobą. Chociaż w tym roku poświęci się pracy, to zadba również o swój związek. Problemem może być niezrozumienie przez partnera ogromnych ambicji, które w nim drzemią.

Panna

Panna w tym roku nie powinna podejmować pochopnych decyzji będąc w związku. Single muszą zainteresować się szukaniem partnera dopiero w wakacje. To właśnie wtedy mają największe szanse na znalezienie drugiej połówki.

Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym roku?

Waga

Na początku rok 2020 rozpocznie się dla Wagi spokojnie. Poświęci ten czas na realizację swoich marzeń i dawno już odkładanych planów. Wspólne zainteresowania z czasem mogą okazać się początkiem nowej, intrygującej relacji.

Skorpion

Horoskop miłosny mówi, że nowy rok będzie idealnym momentem na ustatkowanie się. Chociaż na początku może być ciężko i będzie kosztować go to wielu wyrzeczeń, finalnie Skorpion osiągnie upragniony efekt.

Strzelec

Strzelec w styczniu postawi na przekroczenie wszelkich granic. Single będą zagubione w poszukiwaniu tej jedynej osoby, z którą pragną spędzić całe życie. Kiedy spotka już odpowiedniego partnera, całkowicie zamiesza mu on w głowie.

Koziorożec

Koziorożce na początku miesiąca zmierzą się z uciążliwą rutyną. Może dojść nawet do tego, że zniszczy ona ich dotychczasowe uczucia. Aby ratować związek, postaraj się go nieco urozmaicić. Może warto odświeżyć coś w waszej relacji?

Wodnik

Dzięki otworzeniu się na świat, a także nowych ludzi, serce Wodnika zabije znacznie szybciej. Aby osiągnąć szczęście, horoskop miłosny ma dla nich jedną radę. Muszą akceptować wszystkie niespodzianki, które przynosi dla nich los.

Ryby

Ryby, które obecnie są samotne, w nowym miesiącu powinny zacząć rozglądać się za nową miłością. Chociaż ich uczucie pojawi się w najmniej spodziewanym momencie, to jednak los szykuje dla nich ogromną niespodziankę, która może przerodzić się w dłuższą relację.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
pixabay.com, sweetlouise

Horoskop miłosny przewiduje wiele nowych relacji już na samym początku roku.

horoskop miłosny
pixabay.com

Dla wielu znaków zodiaku będzie to początek nowej przygody.

Horoskop
pixabay.com @DarkWorkX

Gwiazdy wiedzą bardzo dużo o miłości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Tata samotnie wychowuje 7 dzieci. Tuż przed świętami zaczepił go nieznajomy i wywołał morze łez
  4. Horoskop miłosny na styczeń. Kogo czekają romantyczne uniesienia, a kogo same rozczarowania?
  5. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: chillizet.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.