Lelum.pl

fot. Getty Images / Canva

Horoskop na 2022 rok dla wszystkich znaków. Co czeka Pannę, a na co musi uważać Byk?

24 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Kamil Olek

Koniec każdego roku to okazja do podsumowań, a także planów na kolejne miesiące. Warto wiedzieć więc, co czeka urodzonych pod wszystkimi dwunastoma znakami zodiaku – pomocny z pewnością okaże się zaś horoskop.

Koniec każdego roku to okazja do podsumowań, a także planów na kolejne miesiące. Warto wiedzieć więc, co czeka urodzonych pod wszystkimi dwunastoma znakami zodiaku – pomocny z pewnością okaże się zaś horoskop.

Horoskop na 2022

Baran

Nowy rok przyniesie Baranowi nieoczekiwane zmiany, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Warunkiem ich powodzenia będzie jednak porzucenie przeszłości, a co za tym idzie – puszczenie w niepamięć dotychczasowych niepowodzeń.

Byk

2022 będzie dla Byka okazją na przemyślenia i przewartościowania dotychczasowego życia. Nieoceniona okaże się przy tym pomoc najbliższych. Byki powinny jednak uważać na nielojalne osoby w swoim otoczeniu.

Bliźnięta

Bliźnięta – mimo ciężkich chwil w roku 2021 – w końcu poczują wiatr w żaglach, co z kolei umożliwi im realizacje od dawna odkładanych planów.

Rak

Powody do zmartwień może mieć jednak Rak. Nieustanna pogoń za karierą szybko doprowadzi bowiem do znacznego pogorszenia relacji w życiu osobistym.

Lew

Lew już wkrótce stanie przed poważnym dylematem, podjęta decyzja zaważy zaś na dalszych miesiącach roku. Tylko przemyślany wybór pozwoli cieszyć się pozytywnymi skutkami.

Panna

Panna postawi w nowym roku na innowacyjne pomysły, które szybko przyniosą jej korzyści – przede wszystkim finansowe. Dobra passa nie będzie trwała jednak w nieskończoność – Panny powinny pomyśleć tym samym o zebraniu oszczędności.

Waga

Waga jeszcze w pierwszej połowie roku będzie musiała zmierzyć się z niemałym wyzwaniem dotyczącym miejsca obecnego zamieszkania. Dzięki otrzymanej pomocy wszystko zakończy się jednak pomyślnie.

Skorpion

2022 upłynie Skorpionowi pod znakiem nieprzemyślanych i brawurowych decyzji. Mimo to część z nich przyniesie pozytywne skutki (zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej).

Strzelec

Strzelec powinien strzec się dalekich podróży, w tym roku mogą one bowiem wiązać się z nieprzyjemnościami. Niewskazane będzie również działanie w pośpiechu.

Koziorożec

Koziorożec otrzyma szansę na poznanie osoby, która odegra niezwykle ważną rolę w jego życiu. Umożliwi to podjęcie niezwykle trudnej decyzji, która – koniec końców – zaważy na części dalszego życia.

Wodnik

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika z pewnością zaliczą rok 2022 do udanych. Już wkrótce poszczęści im się bowiem finansowo, co rozwiąże znaczną część dotychczasowych problemów.

Ryby

Dzięki nieoczekiwanemu wydarzeniu Rybom uda spojrzeć się inaczej na własne działania, co w ostateczności przełoży się na wymierne korzyści, których skutki odczują także ich najbliżsi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Widzowie TVP włączą dziś telewizory i zaniemówią. Stacja już ogłosiła, co pokaże po godzinie 15
    2. Przykre, co chce zrobić Ewa Krawczyk podczas pierwszych świąt bez Krzysztofa
    3. Barbara Kurdej-Szatan dodała mocny wpis. Jest wstrząśnięta, chodzi o sytuację na granicy

Tagi:

Kamil Olek

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Samo Życie

Jak dostać wielkie pieniądze za kryształy z PRL-u? Są warte majątek, nieźle się wzbogacisz

Czytaj więcej >

Samo Życie

Dramat, nie żyje mama i jej siódemka dzieci. Z tragedii we Francji ocalał tylko tata

Czytaj więcej >

Samo Życie

Nie żyje 21-latka w ciąży. Koszmar w polskiej przychodni, są dramatyczne wyniki sekcji zwłok

Czytaj więcej >

Samo Życie

Czekasz w kolejce dłużej niż 5 minut? Musisz dostać 5 zł, wiedzą o tym tylko nieliczni

Czytaj więcej >

Samo Życie

Miała tylko 22 lata. Nie żyje gwiazda, ojciec udusił ją, gdy spała. Sam oddał się w ręce policji

Czytaj więcej >

Samo Życie

Sen przedśmiertny. Co śni się człowiekowi niedługo przed śmiercią?

Czytaj więcej >