Horoskop na jesień budzi emocje! Wenus w obecnej fazie zapowiada wiele wzruszeń i uniesień, ale to od ciebie zależy, czy ten miesiąc przyniesie ci radość. To, co zapewnia ułożenie planet, to na pewno wiele podniet — przede wszystkim, w życiu uczuciowym. Raczej nie uda ci się znaleźć w tym miesiącu stałego związku, ale zabawę masz gwarantowaną. 

Planeta Wenus reprezentuje piękno, harmonię, miłość i związku. Chociaż wskazuje na zbytni czasami hedonizm i upodobanie do tandety, to zazwyczaj jest przyjaciółką związków. Jednak jej położenie w Skorpionie, nie jest dla niej korzystne. Ten znak ma cechy najbardziej od jej odległe. To połączenie gwarantuje, że tegoroczny horoskop na jesień będzie wybuchowy! Spodziewajcie się niespodziewanego.

Wybuchowy horoskop na jesień

Wenus w Skorpionie gwarantuje, że tej jesieni damy się porwać emocjom. Z jednej strony przelotne romanse, z drugiej — bardzo silne uczucia. To mieszanka, na którą z pewnością musimy uważać. Szczególnie te osoby, które łatwo zazdroszczą, mogą przeżyć w najbliższym czasie prawdziwą huśtawkę emocjonalną. 

horoskop na jesień
unsplash.com

Tej jesieni możesz na nowo rozpalić uczucia.

W związkach, kiedy Wenus jest w tej fazie, może pojawić się dużo gierek. Będziesz chciała zgrywać niedostępną, żeby naprawdę podnieść temperaturę. Kiedy jednak naprawdę zbliżycie się do siebie, poczujecie napływ emocji, również tych bardzo gwałtownych. Za swoją nowo poznaną zaborczość możesz winić układ planet. 

Na co uważać tej jesieni?

Tej jesieni uważaj na to, by nie porwały cię negatywne emocje. Któregoś dnia możesz zorientować się, że twoja miłość i pasja przeradza się w obsesję. Wtedy jak najszybciej postaraj się ukrócić te zapędy. Ta intensywność odczuwania może cię przytłoczyć. Postaraj się walczyć z tym, dając sobie chwilę na wytchnienie. Postaraj się dać sobie dzień, który byłby tylko dla ciebie. 

Żeby tę jesień przeżyć w dobrym nastroju, pamiętaj o pozytywnym nastawieniu i zdrowej dozie autokrytycyzmu. Pamiętaj, że nie jesteś nieomylna, ale też nie daj się zjeść wątpliwościom. Ten nadchodzący miesiąc może być na przykład świetnym doświadczeniem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

horoskop na jesień
unsplash.com

Wasz związek będzie pełen pasji. 

horoskop na jesień
unsplash.com

Nie daj się tylko porwać zazdrości. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nietypowy pomysł Francuzów. Szafa przystosowana do ukrywania kochanka
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

źródła: cosmopolitan.pl

Poprzedni artykułTomasz: „Pół roku temu dowiedziałem się, że żona od 3 lat mnie zdradza. Dziś mam 48 lat i 22-letnią kochankę”
Następny artykułModelka swoim wyglądem inspiruje cały świat. Wszystko za sprawą poważnego wypadku
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego