Horoskop na lato 2019! Co czeka cię w najbliższych miesiącach? Romans, ogromna kłótnia, niezapomniany wyjazd czy niespodziewany awans? Wszystko może się wydarzyć.

Znaki zodiaku wiele mówią o tym, co może nam się przydarzyć. Co czeka cię tego lata? Byk nareszcie odpocznie, Lew pozna nowych przyjaciół, a Wodnik zostanie doceniony w pracy. Sprawdź nasz horoskop na lato 2019 i przygotuj się na niespodzianki! 

Horoskop na lato 2019

Baran

Najbliższe miesiące należą do ciebie. Twój horoskop przewiduje, że wszystkie twoje dotychczasowe dążenia nareszcie doprowadzą cię do upragnionego celu! Jeśli jesteś singielką, czeka cię nagłe olśnienie w kwestii tego, czego naprawdę chcesz od związku. Dzięki temu tego lata będziesz mogła nawiązać bliższą relację z kimś naprawdę wyjątkowym!

Byk 

Byki nareszcie będą miały okazję się zregenerować i naładować baterie w te wakacje. Długie miesiące ciężkiej pracy opłacą się i będziesz mogła odetchnąć! Uważaj tylko, by nie wydać zbyt wiele pieniędzy, zwłaszcza pod koniec sierpnia.

Bliźnięta

Marzysz o zmianie swojego życia i coraz trudniej jest ci się skupić na nielubianej pracy. Pomyśl na spokojnie, czego chcesz od życia i nie podejmuj decyzji pochopnie! Choć zawodowo nie czeka cię prędkie spełnienie, twoje życie miłosne niedługo rozkwitnie. Daj sobie odrobinę luzu!

Rak

Twoje lato może i nie zapowiada się najlepiej, ale nic się nie martw. To, czego ci teraz najbardziej potrzeba, to odrobina czasu spędzonego z bliskimi. Taki odpoczynek pozwoli ci spojrzeć na wszystko z nowej perspektywy i naładować baterie na kolejne miesiące! Lato to najlepsza dla Raków pora roku, korzystaj więc z niego w pełni!

Lew

Twoja praca kosztuje cię dużo stresu i nie potrafisz skupić się na innych aspektach życia. Usiądź na chwilę i rozejrzyj się dookoła. To lato może należeć do ciebie — spróbuj tylko naprawić zaniedbane przyjaźnie, a może się z tego narodzić coś fascynującego! Tego lata z pewnością nie spędzisz samotnie.

Panna

Horoskop na lato 2019 zwiastuje ci GORĄCY romans! Nieważne, czy w tej chwili jesteś samotna, czy w związku — pasja i pożądanie w najbliższych miesiącach sięgną zenitu! Ciesz się tym latem Panno i nie przejmuj się problemami w pracy. Szybko miną, jeśli pozwolisz sobie na trochę luzu.

Waga

W pracy dajesz z siebie wszystko i to widać, spodziewaj się więc nagłego awansu! Pamiętaj jednak o swoich przyjaciołach i nie zaniedbuj ich. Tego lata będziecie mieli okazję spędzić mnóstwo czasu razem. To dobry moment, by złapać balans między życiem zawodowym a prywatnym! 

Skorpion

Choć na początku lata czeka cię ogromna kłótnia, która na moment wytrąci cię z równowagi, masz szansę wszystko naprawić. Horoskop na lato 2019 nie jest dla ciebie najbardziej pomyślny, chyba, że uda ci się skupić na tym, co tak naprawdę jest dla ciebie ważne. Rozproszenie i nieuwaga nie są teraz wskazane — spróbuj pozbierać myśli, a czeka cię wspaniałe lato!

Strzelec

Ostatnie miesiące były dla ciebie ciężkie, teraz wszechświat jednak postanowił ci wszystko wynagrodzić! Twoje lato będzie wyjątkowo ekscytujące: czeka cię niezapomniany wyjazd, który doprowadzi do poznania wspaniałych osób! Jeśli dasz sobie szansę, z jednej z tych znajomości może wyjść coś wyjątkowego…

Koziorożec

Choć finansowo to lato nie będzie dla ciebie najprostsze, nie masz powodów do obaw. Z pomocą rodziny i przyjaciół staniesz na nogi i będziesz mogła się skupić na tym, co dla ciebie ważne. W tym roku poznasz wielu nowych przyjaciół i jeśli tylko odpowiednio to rozegrasz, czeka cię romans stulecia!

Wodnik

Gratulacje, Wodniku! W pracy czeka cię niespodziewany awans, który znacząco wpłynie na twoją samoocenę. Jeżeli chodzi o miłość — uważaj! Jesteś obecnie wyjątkowo wrażliwa i nie ma w tym nic złego, jednak bądź czujna, czy nikt nie chce tego przypadkiem wykorzystać. Jeśli jesteś w związku, to lato może zacząć się dla was odrobinę wyboiście, ale wszystko zmierza ku lepszemu.

Ryby

Choć nie od razu znajdziesz miłość swojego życia, to lato będzie wyjątkowo pomyślne dla twojej samooceny. Myśl przede wszystkim o tym, co dobre dla ciebie, a czekają cię niezapomniane wakacje. Pomyśl jednak o tym, co czeka cię po powrocie do pracy i nie rozpraszaj się zbytnio!

ZOBACZ, CO MÓWI HOROSKOP NA LATO 2019:

HOROSKOP NA LATO 2019
unsplash.com Haley Phelps

Dla wielu znaków zodiaku lato jest czasem refleksji i odpoczynku.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle lat ma Agnieszka Woźniak-Starak? Jest starsza od swojego męża
Następny artykułCórka Dariusza Krupy jest śliczna! Lea jest podobna do taty?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.