Horoskop na weekend w jednych wzbudzi entuzjazm, a innych przyprawi o dreszczyk emocji. Co nasz czeka w nadchodzący weekend? Dużo zabawy, dużo nauki, a może kłopoty? Sprawdź!

Chociaż aura za oknem przyprawia o zakłopotanie, my się nie poddajemy! Ufamy, że gwiazdy zapisały nam same dobre rzeczy. Wielka niewiadoma i wielkie emocje. Co nasz czeka? Sprawdźmy wspólnie.

Horoskop na weekend (15.09-16.09)

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Baran ostatnio miał sporo na głowie. Weekend to czas na wyciszenie i zabranie sił przed kolejnym tygodniem, który będzie się niesamowicie dłużyć. Baranie! Bądź czujny, ktoś będzie chciał wykręcić ci niemiły numer.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

U Byka była ostatnio stresująco i niepewnie. Zaufaj sobie i innym, nie ma potrzeby martwić się na zapas. Włóż we wszystko, co robisz dużo serca i zaangażowania – zaprocentuje. Weekend to moment, żeby przemyśleć sobie plan na nadchodzący tydzień i wejść w poniedziałek z zastrzykiem energii.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Bliźnięta ostatnio dużo myślą, za dużo. Wymyślają niestworzone scenariusze i popadają w psychozę. Po co? Chyba tylko po to, żeby pokłócić się z otoczeniem. Spasuj, odpocznij, wyłącz telefon. To rodzinny czas!

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Rak powinien się trochę rozerwać. Jeżeli ma partnera niech wyjdzie na dobrą kolację albo do kina. Odrobina zaangażowania zaprocentuje dobrym humorem i świetną zabawą.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Nie masz planów na weekend? Zmień to! Zrób coś szalonego, nie martw się kacem i nieprzespaną nocą. Gwiazdy pokazują wyraźnie, że w weekend na twojej drodze może stanąć ktoś naprawdę wartościowy i intrygujący.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panna ostatnio za dużo się martwi! Po co? Spotkanie wśród osób, które kochasz i lubisz, poprawi ci nastrój. Jeżeli masz ochotę na małe zakupy – to dobry moment.

Waga (23 września – 22 października)

Waga była ostatnio ostrożna, a w weekend może paść propozycja, która z początku będzie wydawała się niepewna, a zaowocuje dobrymi pieniędzmi i odbierze ci niepotrzebny stres! Do dobry moment na inwestycje.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Skorpion ma ochotę na zabawę! I bardzo dobrze! Wyciągnij swojego partnera na miasto, ubierz się ładnie i szalej do białego rana! Czas wyjść z domu.

Strzelec  (22 listopada – 21 grudnia)

Strzelec ostatnio miał cięższe chwile. Weekend to czas na spotkanie z przyjaciółmi i odpoczynek. Nie martw się nadchodzącym tygodniem, przyjaciele pomogą  rozwiązać ci wszystkie problemy!

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożec powinien zabrać się za pracę! Dużo mówić i mało robić – to niespecjalne rekomendacje. Skończ udawać i opracuj plan działania na nadchodzący tydzień. Obierzesz dobrą strategię i trzymaj się jej!

Wodnik (20 stycznia – 20 lutego)

Wodnik ostatnio mało wychodził i gnił w domu. Czas wyjść na świat! Pogoda za oknem jest kiepska, ale istnieją jeszcze bary, kluby, kina i teatry. Czas przewietrzyć futro na dworze 😉

Ryby (21 lutego – 20 marca)

Rybka ma bardzo dobry humor i horoskop na weekend również ją ucieszy. Będzie wesoło i sympatycznie. Zero zmartwień, masz bardzo dobrą aurę i ludzie do ciebie lgną. Nie zmieniaj się!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazdy, które walczą o prawa zwierząt. Nie tylko Rusin i Krupa
  2. Seks doświadczenia, które każdy powinien przeżyć
  3. Znaki zodiaku znanych ludzi. Co mówi o nich astrologia?