Nic nie zapowiadało tak nagłego obrotu spraw w programie Hotel Paradise. Gdy wydawało się, że Nana i Łukasz oraz Inga i Janek mogą szykować się do domu, Klaudia El Dursi odmieniła losy uczestników. Z programem pożegnała się dwójka uwielbianych przez widzów uczestników.

Nie ukrywam, że jest mi bardzo przykro. Będę tęsknić – zaczęła poruszona Vanessa.

Hotel Paradise: kto odpadł z programu?

Prowadząca program Klaudia El Dursi już nie raz przyprawiała bohaterów o ból głowy. Kiedy wkroczyła do willi z propozycją nie do odrzucenia, Nana i Łukasz oraz Inga i Janek musieli podjąć radykalną decyzję.

Wspomniani uczestnicy mieli za zadanie wskazać parę, która nie przejdzie do kolejnego etapu. I tak Vanessa i Mateusz otrzymali 15 minut na spakowanie swoich rzeczy i opuszczenie Hotelu Paradise.

Nie ukrywam, że jest mi bardzo przykro. Będę tęsknić i to nie za piaskiem, palmami czy oceanem, ale za wami. Jest takie powiedzenie, że szczęście to mieć wokół siebie ludzi, którzy sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Dziękuję wam za wspaniałe doświadczenia i piękną przygodę – wyznała na koniec Vanessa.

Bardzo dziękuję za tę przygodę. Była naprawdę bardzo fajna. Mam nadzieję, że jeśli chociaż raz wywołałem uśmiech na twarzy, to ja już odniosłem sukces – dodał Mateusz.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć
2. Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci