Większość z nas korzysta jeszcze z ostatnich tygodni wakacji i decyduje się na zasłużony wyjazd. Jedną z takich osób jest Hubert Urbański, który właśnie pochwalił się fotografią z urlopu. Co ciekawe, zdecydował się na nietypowy sposób spędzania wolnego czasu.

Gwiazdy cały czas chwalą się zdjęciami z wakacyjnych podróży. Większość z nich, jak na przykład Joanna Moro, zamieszcza fotografie, na których widzimy, jak odpoczywa na plaży z najbliższymi. Teraz post z urlopu zamieścił na swoim profilu na Instagramie prowadzący program „Milionerzy”.

Hubert Urbański odpoczywa za granicami kraju

Gwiazdor TVN przebywa obecnie na wakacjach we Włoszech i z chęcią dzieli się ze swoimi obserwatorami postami, pokazującymi jego codzienność w południowej Europie. Hubert Urbański zamieszcza na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których widzimy między innymi, jak wrócił z przejażdżki skuterem, ubrany w kask i charakterystyczną żółto-czarną kurtkę skórzaną albo pozuje na tle lazurowej tafli wody.

Teraz gospodarz programu „Milionerzy” postanowił pokazać, jak jeszcze spędza swój wolny czas. Hubert Urbański pochwalił się fotografią, wykonaną na tle pięknego błękitnego morza i zachwycających gór. Prezenter z dumą opiera się o czerwoną kosiarkę, a w drugiej dłoni trzyma szklankę z ciemnym napojem. W opisie zdjęcia zdradził swoim fanom przepis na idealnie wyglądający trawnik.

-Przepis na idealny trawnik: kosić, kosić, kosić… i podlewać — napisał na Instagramie Hubert Urbański.

W komentarzach nie zabrakło słów internautów, którzy z jednej strony żartują ze sposobu spędzania wolnego czasu przez prezentera, który zamiast wylegiwać się na plaży, oddaje się obowiązkom domowym, a z drugiej krytykują go za to, w jaki sposób dba o wspomniany wyżej trawnik. Według fanów dziennikarza trawa nie wygląda na zadbaną, a przepis na jej piękny wygląd nie jest ekologiczny.

„To Pana trawnik chyba jest na początku drogi..”

„Mało ekologiczne”

„Coś nieskuteczne to koszenie, bo trawa okropna” – czytamy komentarze pod postem dziennikarza.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Hubert Urbański na zdjęciu w młodości. Gwiazda TVN złamała niejedno serce?
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.