Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hubert Urbański w młodości był prawdziwym łamaczem serc. Zdjęcia 23-letniego prowadzącego „Milionerów” robią furorę
Michał Fitz
Michał Fitz 08.06.2022 11:46

Hubert Urbański w młodości był prawdziwym łamaczem serc. Zdjęcia 23-letniego prowadzącego „Milionerów” robią furorę

Hubert Urbański
youtube.com/tvnpl

Hubert Urbański, choć w swoim dorobku ma wiele innych projektów, należy do grupy tych prezenterów, którzy kojarzeni są tylko z jednym show. Dziś już trudno wyobrazić sobie program „Milionerzy” bez jego charyzmy, wyjątkowo wymownej mimiki i siwej czupryny. Czy zawsze tak wyglądał?

Jak się okazuje, nie do końca. Mężczyzna udostępnił bowiem na swoim Instagramie archiwalne zdjęcie sprzed ponad 3 dekad. Choć jego wyraz twarzy niewiele się zmienił, próżno szukać na fotce innego, elementu charakterystycznego dla jego wyglądu.

Jak Hubert Urbański wyglądał w młodości?

Jak w opisie zaznaczył sam prezenter, wspomniana wyżej fotografia pochodzi dokładnie z 1989 roku. Hubert Urbański miał więc wówczas 23 lata. Nie pamięta jednak, w jakich okolicznościach zostało zrobione rzeczone zdjęcie, a po nim samym trudno to określić, bo przedstawia po prostu dziennikarza w centrum ówczesnej Warszawy.

Nie trzeba jednak dokładnie precyzować okazji wykonania tej fotki, by stwierdzić, że Hubert Urbański wyszedł na niej wyjątkowo korzystnie. Widać, że w tamtych czasach z pewnością podobał się kobietom. Na jego twarzy widnieje bowiem szarmancki, czarujący i nieco ironiczny uśmiech, który jest tylko podkreślany przez bujną, ciemną fryzurę

Zresztą, ten typ urody zachwyca kobiety także dzisiaj. Obserwujące prezentera w sekcji komentarzy zasypały go bowiem komplementami, zwracając uwagę na to, że był i wciąż jest wyjątkowo przystojnym mężczyzną.

– Gdzie tacy mężczyźni dzisiaj? – dopytuje z zachwytem jedna z fanek.

– Pierwszy raz żałuję, że urodziłam się tak późno – dodaje inna z zauroczonych internautek.

– Niezłe ciacho podkreśla kolejna wielbicielka młodzieńczej urody prezentera.

Co ciekawe, część użytkowników Instagrama stwierdziła także, że młody Urbański może budzić skojarzenia z innymi, popularnymi i powszechnie uznawanymi za przystojnych mężczyznami. Niektórzy porównywali go do George’a Clooneya, a inni do Edwarda Nortona.

Możemy przypuszczać, że wtedy jeszcze Hubert Urbański nie posiadał innych, charakterystycznych dla siebie cech wyglądu, czyli tatuaży. Dziś na plecach ma ogromnego smoka, a na palcach dłoni sprawił sobie pierwsze litery imion swoich ukochanych córek.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tuż przed śmiercią Krzysztof Krawczyk podjął kluczową decyzję. Rodzina do dziś nie może się porozumieć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Źródło: Viva!