Hugo to program, który doskonale pamiętają dzieci urodzone w latach 90. Emitowany od 2000 roku na antenie Polsatu program święcił absolutne triumfy. Żeby dodzwonić się do gry i pokierować losami biednego trolla należało uzbroić się w cierpliwość, chętnych było bowiem całkiem sporo.

Zasady gry w Hugo były dość proste. Troll był podróżnikiem, a jego celem było uwolnienie od złej czarownicy Scylli uprowadzonej przez nią rodziny trolla, Hugoliny i jego trójki dzieci Rity, Rata i Ruta. O wiele ciężej było jednak tego dokonać, gracz posługiwał się klawiaturą swojego telefonu, by sprostać zadaniu. Oprócz z satysfakcji wykonanego działania można było także cieszyć się dość wartościowymi nagrodami. Program zdjęto z anteny w 2009 roku.

Komuś z Was udało się kiedyś dodzwonić?

hugo
fot. kadr z programu telewizyjnego Hugo

Każdy z nas marzył, by wziąć udział w grze.

Poprzedni artykułAnna Mucha topless. Wszyscy zachwyceni, ale fanka zauważyła jeden szczegół
Następny artykułTVP przekazało dramatyczną wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Zmarł dziś w nocy, nie miał szans
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl