Husky został poddany ciekawemu eksperymentowi. Właściciel odpowiednio się przygotował i postanowił w kreatywny sposób przestraszyć swoje zwierzęta. Mina psa jest wprost niesamowita i mówi więcej niż tysiąc słów. Na szczęście wszystko nagrano i możemy teraz podziwiać tę zabawną sytuację.

Husky zareagował w niesamowity sposób na zachowanie swojego właściciela, który postanowił go przestraszyć. Spojrzenie psa mówi samo za siebie! Właściciel zadbał o to, by ta sytuacja się zapisała. Wideo dosłownie rozkłada na łopatki.

Przestraszony husky – jego mina mówi wszystko

Właściciel dwóch psów rasy husky postanowił wykonać eksperyment. Chciał przestraszyć swoje psy, ale w bardzo specyficzny sposób. Postanowił przebrać się za wilka. Wykorzystał do tego wilczą maskę, biały kostium i futrzane łapy. Kiedy był gotów, poczekał na dobry moment i zaczął się czołgać wzdłuż ściany.

Psy siedziały na kanapie i gryzły swoje przekąski. Właściciel w stroju wilka zaczął zbliżać się do zwierzaków i w końcu został dostrzeżony. Pies, gdy tylko zauważył, co się dzieje, przeżył szok i zrobił przezabawną minę, wyglądającą jakby dosłownie zamarł! Drugi pupil postanowił od razu bronić swojego przysmaku.

  1. Zwierzęta mogłyby nas uczyć o przyjaźni. Zasługują na serduszko?
  2. Owczarek nie bał się nikogo. Do czasu, kiedy na jego drodze nie stanęło pewne niepozorne stworzenie
  3. Kot postanowił zrobić właścicielowi psikusa. Musiała interweniować straż pożarna

Reakcja psów zawiodła właściciela

Właściciel spodziewał się warczenia czy innej nieufności. Tymczasem ucieszone psy podbiegły do niego i zaczęły się witać. Zaczepiały nowego przyjaciela i bawiły się z nim. Były naprawdę szczęśliwe. Plan, żeby wystraszyć czworonogi, został spalony na panewce!

Wszystko najpewniej dlatego, że zwierzęta rozpoznały mężczyznę, nawet w tym stroju. Zwierzęta wyczuwają inne wszystkich swoich bliskich po zapachu. Doskonale więc wiedziały, że mają do czynienia z kimś z rodziny i nie muszą się go obawiać!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Mina psa jest po prostu niesamowita.

husky
fot.youtube.com/My Mountain Husky

Pies bardzo polubił takie wydanie swojego pana!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Psy złapały trop. Spełnia się czarny scenariusz w poszukiwaniach Kacperka
  2. Urodził się bez włosów, więc właściciel chciał go uśpić. Niewiarygodna historia najsławniejszego króliczka
  3. Szczeniaczek podchodzi do olbrzymiego psa. Już po chwili spełnia się spodziewany scenariusz
  4. Suczka myślała, że grozi jej niebezpieczeństwo ze strony człowieka. Zdała sobie sprawę, że jest inaczej
  5. Mówią, że jest najsmutniejszym kotkiem świata. Kto by go uściskał
  6. Nie czują bólu, dożywają kilkudziesięciu lat. W Gdańskim ZOO narodziły się baśniowe stworzenia

źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułOd dziś wielkie zmiany w Polsce. Niestety, niektórzy są wściekli
Następny artykułPilne oświadczenie Prezydenta Andrzeja Dudy. Relacja na żywo
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl