Husky leżał w wannie i nie miał zamiaru z niej wychodzić. Niektóre psy mają dziwne hobby, a ten z pewnością zalicza się do tego grona! Husky o imieniu Zeus nie chciał opuścić wanny z jednego powodu. Nie omieszkał przy tym „opowiedzieć” o tym właścicielowi. Nagranie to hit!

Wideo z psem w roli głównej obiegło internet, a internauci nie mogą się nadziwić zachowaniu psa. To, co robił czworonóg, było naprawdę dziwne. Mało który pies, aż tak lubi wylegiwać się w wannie!

Husky leżał w wannie i nie chciał wyjść

Ten pies uwielbia kąpiele do tego stopnia, że kładzie się w wannie, aby je wymusić. Nie można mu wytłumaczyć, że nie jest to czas na kąpiel. Na zabawnym filmie prosi swoją panią, aby ta puściła wodę, a ona mu kategorycznie odmawia. Jednak Zeus nie poddaje się i przez cały czas wyje z rozpaczy.

Błaga swoją właścicielkę, aby ta się nad nim zlitowała i zezwoliła mu na kąpiel. Po niedługim czasie godzi się na wyjście z wanny, ale tylko dlatego, że kobieta obiecuje mu spacer. Niechętnie, ale jednak wybiera drugą opcję. Tym razem przegrał walkę o kąpiel. 

Czy można trzymać husky’ego w bloku?

Tak, husky’ego można trzymać w bloku, ale jeżeli chcesz, aby twoje mieszkanie pozostało w nienaruszonym stanie i aby twój psiak czuł się dobrze, musisz zapewnić mu odpowiednią ilość aktywności.

Pies rasy husky potrzebuje sporej dawki ruchu, dlatego jest to rasa rekomendowana dla osób, które uwielbiają aktywność fizyczną. Jeżeli jednak twój psiak będzie spędzał kilka godzin w samotności w ciasnym mieszkaniu, może przejawiać agresję, apatię i mieć problemy behawioralne ze względu na niezaspokojone potrzeby. 

Zobacz wideo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Jamnik był tak otyły, że nie mógł chodzić. Schudł 23 kg i zyskał nowe życie
  3. Kobieta po 11 latach odnalazła swojego kota. Gdy zobaczył swoją właścicielkę zareagował od razu
  4. Żadna dziewczyna nie chciała iść z nim na studniówkę. Postanowił więc zabrać swoją kotkę i świetnie się bawił
  5. Pies uwielbia, kiedy właścicielka czyści mu zęby. Nagranie bawi do łez
  6. Mąż nie wiedział, że żona nagrywa go po kryjomu. Myślał, że jest z pieskiem sam na sam

Źródło: szokuje.pl

Poprzedni artykułNie żyje aktor „Kogla mogla”. Odszedł nagle, miał 64 lata
Następny artykułMartyna Wojciechowska wzięła sekretny ślub? Podróżniczka opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.