Husky to zazwyczaj kochane, pełne energii psy, każdy z nich oczywiście jedyny w swoim rodzaju. Ale szczeniaka tak niezwykłego jak ten, naprawdę ciężko byłoby znaleźć gdziekolwiek indziej. Piesek wypracował sobie swój własny, unikatowy, sposób komunikowania się. Za każdym razem kiedy to słyszy, jego pani nie może powstrzymać śmiechu. Jedną z takich chwil udało się nagrać.

Tak samo, jak ludzkie głosy różnią się między sobą, tak samo wszystkie psy brzmią odmiennie od siebie nawzajem. Jednak nawet jeśli są od siebie różne w brzmieniu, to samo szczekanie zazwyczaj składa się raczej z tych samych dźwięków. W przypadku tego małego husky jest jednak inaczej.

Niezwykły husky

Od kiedy przygarnęła tego pieska, jego pani nie może wyjść z podziwu nad tym, jak zabawnie brzmi szczekanie jej psa. Za każdym razem, kiedy jej ukochany zwierzak się odzywa, kobieta nie może przestać się śmiać. Nigdy wcześniej nie słyszała, żeby pies brzmiał w taki sposób.

Na nagraniu widzimy uchwyconą jedną z takich rozmów zwierzaka ze swoją panią. Kobieta trzyma małego szczeniaka husky w ramionach, a piesek opowiada jej coś, bardzo podekscytowany. Zwierzę brzmi zupełnie jak niemowlak! To coś doprawdy niezwykłego. Na szczęście wszystko udało się nagrać, a film podbił serca wielu internautów.

Czy psy mogą mówić?

Psy nie mogą mówić – odpowiedź na to pytani wydaje się oczywista. Ale, jest tu jedno ale – owszem, nie potrafią używać ludzkiej mowy, za to niektóre z nich potrafią ją całkiem nieźle naśladować. To znaczy, wydawać z siebie dźwięki, które dla ludzkiego ucha brzmią zupełnie tak samo jak słowa danego języka, albo przynajmniej naśladują inne znane nam odgłosy. Jak na przykład dziecięce gaworzenie. Tak właśnie jest w tym przypadku. Nagranie z udziałem czworonoga bawi do łez.

ZOBACZ NAGRANIE:

Film rozbawił już tysiące.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Dlaczego koty otwierają szafki? Wszyscy właściciele znają odpowiedź!
  3. Owczarek niemiecki cudem przeżył po tym, jak został znaleziony w rzece. Ktoś przywiązał mu kamień do szyi
  4. Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Wcale nie ma złych intencji
  5. Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie

źródła: webniusy.com

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego