Husky i Chow Chow zostali rodzicami. Z połączenia tych wyjątkowych ras powstały niesamowicie piękne szczeniaczki. Obok tych puszystych, małych piesków nie da się przejść obojętnie. Poznajcie Chusky.
 
Mieszanki psów różnych ras są niezwykle popularne. Pieski, które przychodzą na świat w wyniku nietypowych połączeń, zachwycają swoim niepowtarzalnym wyglądem. Jak wyglądają szczeniaczki, których rodzicami są Husky i Chow Chow?

Husky i Chow Chow zostali rodzicami

Husky i Chow Chow zostali rodzicami. Z tej nietypowej krzyżówki powstała wyjątkowa rasa o nazwie Chusky. Piękne i puszyste szczeniaczki odziedziczyły sporo zarówno po wilkowatych psach zaprzęgowych jak i lisowatych, leniwych przedstawicielach szpiców azjatyckich.

Obie rasy to inteligentne, przyjazne oraz lojalne psy, które są niezwykle wymagające i angażujące. Choć Chow Chow jest bardzo spokojny oraz cichy, to już Husky oczekuje od swoich właściciel sporo aktywności fizycznych. Jaka wybuchowa mieszanka powstała z przedstawicieli tych dwóch ras?

Pies Chusky

Pies Chusky to rasa powstała z krzyżówki Husky oraz Chow Chow. Czym się charakteryzuje? Te piękne zwierzęta dzięki swojemu umaszczeniu mają niepowtarzalny wygląd, nierzadko przypominają małego niedźwiadka czy całkiem wyrośniętą pandę.

Chusky z pewnością nie są odpowiednie dla osób, które nigdy wcześniej nie posiadały psów. Wymagają bardzo dużo uwagi, aktywności i rozrywki, a ich właściciele w szczególności powinni pomyśleć nad wybraniem się ze swoim pupilem na tresurę. Chusky nie znoszą samotności. Są niezwykle przywiązane do swoich właścicieli, z którymi łączy je nadzwyczaj silna więź, przez co są idealnymi opiekunami i obrońcami. 

Szczeniaczki Husky i Chow Chow są naprawdę zjawiskowe. Ich rodzice mogą być z siebie dumni. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

husky
Screenshot John Bern, YouTube

Chusky są wyjątkowo puszyste. Te psy wyglądają jak misie. 

husky
Screenshot John Bern, YouTube

Obok tych słodkich zwierząt ciężko przejść obojętnie. 

husky
Screenshot John Bern, YouTube

Szczeniaczki Husky i Chow Chow są bardzo urokliwe. 

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułSuczka jechała samotnie autobusem. Pasażerka zrobiła jej zdjęcie i poznała prawdę
Następny artykułTabloid ujawnia zarobki Tomasza Kammela. W pół godziny zarobił więcej niż prezes TVP w miesiąc
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.