Husky, który został niemal natychmiast odrzucony przez hodowców, bardzo szybko znalazł dla siebie miejsce w sercach ludzi na całym świecie, dowodząc, że to nie wygląd jest najważniejszy. Niestety, wciąż istnieje mnóstwo osób, które żyją w przekonaniu, że pies powinien być tylko ozdobą i grzeczną zabawką. 

Chociaż psy każdego dnia udowadniają, że są naszymi wiernymi towarzyszami gotowymi na wszystko, my nieustannie je zawodzimy. Tak jak hodowcy zawiedli tego psa. Pełen życia i energii radosny husky ma jedną cechę, która w oczach wielu ludzi natychmiast go zdyskwalifikowała.

Nietypowy husky

Jubilee jest nieśmiała i czasami zachowuje się niepewnie w stosunku do ludzi, ale ma serce pełne miłości i tylko czeka na rodzinę, która by ją przygarnęła, która by tą miłość odwzajemniła. Niestety, na razie nie zapowiada się, by do tego doszło. Obecnie suczka mieszka w miejscu zwanym Husky House. 

Psina ma jedną cechę, przez którą została jednogłośnie uznana za nie nadająca się do niczego. Chodzi o jej nietypowe oczy, których kształt sprawia, że wygląda, jakby zawsze była zdziwiona. Ta mała wada sprawiła, że tak wiele osób odmówiło jej miłości i kochającego domu

Poszukiwania domu trwają

Husky House nieustannie poszukuje nowego domu dla nieśmiałej suczki, to jednak okazało się być zadaniem dużo trudniejszym, niż wszyscy się spodziewali. Już kilka razy zwierzę było na przykład adoptowane przez osoby z innego stanu, które potem żądały, żeby po nią przyjechać i ją zabrać. 

— Przez sytuacje, które miały miejsce zostaliśmy zmuszeni do postawienia pewnych warunków. Oczywiście, możliwa jest wizyta i zapoznanie psiaka w miejscu zamieszkania potencjalnego właściciela, ale tylko, jeśli jest to w obrębie naszego stanu — powiedziała osoba reprezentująca Husky House. 

Liczymy na to, że urocza suczka wkrótce znajdzie dom!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

husky
facebook.com/HuskyHouseNJ

Nikt nie chce przygarnąć tego uroczego psa.

husky
facebook.com/HuskyHouseNJ

Zwierzę jest pełne miłości. 

husky
fot. Julian Dutton, unsplash.com

Husky to cudowne psy, które bardzo przywiązują się do ludzi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Niespodziewane wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w „The Voice Kids”. Cleo nie wiedziała, jak zaregować
  3. Znaki zodiaku, które onieśmielają facetów. Są silne, piękne i bardzo inteligentne
  4. Mąż wysłał w dzień urodzin paczkę do żony. Dotknęła jej i natychmiast wybuchła śmiechem
  5. Mały chłopiec nie radzi sobie z powiedzeniem „mama”. Wtedy do akcji wkracza pies, wszystko się nagrało

źródła: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułMinimalistyczna kolekcja od EDITED. Bauhaus na nowych ubraniach marki.
Następny artykułCórka Przemysława Salety jest dializowana. Dziewczyna oczekuje na kolejny przeszczep ”Nie ma gwarancji”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego