Husky swoim zachowaniem rozbawił miliony Internautów na całym świecie. Zwierzak, który został przyłapany na gorącym uczynku nie mógł poradzić sobie z wpadką, która mu się zdarzyła. Jednak, zamiast wykazać skruchę, postanowił wszcząć awanturę, o której jego właścicielka długo nie zapomni!

Największą zaletą psów rasy husky jest ich nadzwyczajna inteligencja. Okazuje się, że oprócz tego, jak żadne inne zwierzaki potrafią też… walczyć o swoje. Kiedy bardzo im na czymś zależy, dołożą wszelkich starań, aby to do nich należało ostatnie słowo. Najlepszym przykładem potwierdzającym te słowa, jest zwierzak, który w sieci został okrzyknięty mianem prawdziwej gwiazdy.

Husky został przyłapany na gorącym uczynku

Kobieta będąca właścicielką dwóch psiaków rasy husky z pewnością nie ma łatwego życia. W sieci jakiś czas temu podzieliła się nagraniem, na którym widać, jak jeden ze zwierzaków… postanowił się z nią sprzeczać. Wszystko dlatego, że oskarżyła go o zjedzenie własnego posłania.

husky
youtube.com Husky Named Blu Channel

Husky dyskusją bawi do łez. 

Jego zawziętość i nieustępliwość bawi do łez. Zwierzak głośno wyje i szczeka. Najwyraźniej jest pewny swojej racji i wie, że oskarżenia dotyczące jego haniebnego zachowania nie są słuszne.

Husky dokłada wszelkich starań, aby przekonać swoją właścicielkę, że to naprawdę nie jego wina. Pomimo głośnej i wyraźnej argumentacji, ta mu niestety nie wierzy. Na filmiku zobaczyć możemy moment, w którym zwierzak postanawia się poddać. Wszystko wskazuje na to, że zrozumiał, iż w tej konwersacji nie ma szans na wygraną!

Internauci go pokochali  

Zwierzak swoim zachowaniem skradł serca milionów ludzi na całym świecie. Nagranie z jego udziałem cieszy się niesłabnącą popularnością. 

– Właścicielka nie ma z nim łatwego życia! – napisała jedna z kobiet.

– Przeuroczy awanturnik! Jestem zakochana, ale wolałabym z nim nie dyskutować – dodała kolejna.

– Dawno aż tak głośno się nie śmiałam – spuentowała ostatnia z nich. 

ZOBACZ NAGRANIE Z UDZIAŁEM PSIAKA:

 

Husky wniebogłosy sprzecza się z właścicielką. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Smog zagraża płodności. Statystyki nie pozostawiają złudzeń
  3. Mąż Grażyny Torbickiej to wybitny lekarz. Gwiazda zdradziła, jak go poznała 38 lat temu
  4. Mama w ciąży na próżno błagała o pomoc w szpitalu. Jej 8-letnia córka została zgwałcona
  5. Zniknęli nagle 18 lat temu. Teraz Gucwińscy mają dramatyczny apel do Polaków
Poprzedni artykułRodzice nie byliby z niej dumni, gdyby znali prawdę. Ma 24 lata i zarabia krocie
Następny artykułAgata Duda robi furorę w USA. Internet nie zapomni jej tamtego dnia
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.