Husky Toby zachowuje się jak prawdziwy cyrkowiec. Czworonóg nauczył się pewnej sztuczki, której nie potrafi wykonać niejeden człowiek. Zwierzę ma niezwykłe umiejętności ekwilibrystyczne. Co dokładnie potrafi zrobić? Zdjęcia powalają! 
 
Pies Toby ma 13 lat i nie myśli o emeryturze. Czworonóg każdego dnia dzieli się swoimi umiejętnościami na Instagramie. Husky nauczył się pewnej ciężkiej sztuczki, którą potrafią cyrkowcy. Nie każdy pies tak potrafi. 
 
Niezwykła umiejętność psa rasy husky
 
Husky o imieniu Toby potrafi na swojej głowie utrzymać pewne przedmioty. 13-latek balansuje małymi rzeczami na głowie, które potrafią przybrać bardzo dziwne kształty. Czworonóg potrafi utrzymać taśmę, zabawki, kwiaty, a nawet prawdziwego żółwia. Wyjątkowej sztuczki nauczył go jego właściciel. A wszystko przez to, że pies nie chciał trzymać ciastka na nosie! 
 
– Kiedy byłem mały, widziałem psa, który trzyma ciasto na swoim nosie, potem podrzuca je i gryzie. Byłem tym zachwycony, więc kiedy dostałem mojego pierwszego psa, postanowiłem go tego nauczyć. Tej samej sztuczki nauczyłem jeszcze dwa inne szczeniaki, ale nie potrafiłem wpoić tego Toby’emu. Pies nie był w ogóle tym zainteresowany, więc zapomniałem o tym na lata – powiedział właściciel psa w rozmowie z Daily Mail. 
 
Nauka sztuczki  
 
Gdy husky miał siedem lat, jego opiekun przez przypadek ustawił mu kilka ciastek na głowie. Pies nie zrzucił ich na ziemię. Wręcz czekał, aż zostanie pochwalony za piękne balansowanie. Widząc zainteresowanie psa małymi przedmiotami na głowie, opiekun zaczął ustawiać mu małe. Tak właśnie rozpoczęła się kariera psa, która trwa już od 6 lat! 
 
Dziś Toby jest prawdziwą gwiazdą w sieci, a jego fotki cieszą się wielką popularnością. Pies potrafi utrzymać bardzo dziwne przedmioty. Przy tym wszystkim jest niezwykle uroczy. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA: 
 
husky
fot. instagram/tobyandpatbutmostlytoby

Pies potrafi wszystko utrzymać na głowie. 

husky
fot. instagram/tobyandpatbutmostlytoby

Nawet małe zabawki. 

husky
fot. instagram/tobyandpatbutmostlytoby

Pies w wianku na głowie. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Niebywałe skutki kwarantanny we Włoszech, zwierzęta „przejęły” miasto. Zdjęcia zapierają dech
  2. ”Kto posiada kota, nie musi się obawiać samotności”
  3. Owczarek niemiecki spotkał małego słonia. Właściciele bali się, ale nikt nie mógł przewidzieć takiej reakcji
  4. Golden retriever, który wygląda jak jednorożec. Cały świat zakochał się w piesku z jednym uchem
  5. Pudel i labrador mają dzieci. Ich szczeniaki są bardzo duże i niezwykle piękne

Źródło: kittenvspuppy.com, dailymail.co.uk

Poprzedni artykułPrzygotowano trzy scenariusze dla Polski. Ostatni jest dramatyczny: ”zakażona zostanie ponad połowa populacji”
Następny artykułPan młody pobladł w trakcie składania przysięgi. Z ust ukochanej padło zdanie, którego nie mógł się spodziewać