Husky to wyjątkowe psy, które swoim urokiem osobistym podbijają nawet serca tych, którzy za psami nie przepadają. Wszyscy fani tej rasy z pewnością ucieszą się na wieść o magicznym miejscu, jakim jest kawiarnia, gdzie możesz pogłaskać całe stado tych słodkich psiaków!

Kawiarnia, w której możesz do woli bawić się z pieskami? Jesteśmy na tak! Wyjątkowe miejsce ma swoich fanów na całym świecie – ludzie przyjeżdżają na wakacje specjalnie, by pobawić się z gromadką husky. Zobaczcie sami, jak pewna kobieta wpadła na genialny pomysł.

Kawiarnia dla fanów husky

To magiczne miejsce znajduje się w Bangkoku w Tajlandii. To jedyna taka kawiarnia na całym świecie! Otworzyła ją kobieta, która sama ma bzika na punkcie husky. Pieski są więc odpowiednio zadbane, a ich właścicielka pilnuje, by odwiedzający przestrzegali panujących zasad. Jakie to zasady? Psów nie wolno gonić, karmić, podnosić, być dla nich niemiłym, a oprócz tego należy założyć nakładki na obuwie i umyć ręce – żeby nie narażać zwierzaków na kontakt z bakteriami.

Stadko 34 psów pojawia się w kawiarni 2 razy dziennie, by przywitać gości i dać się im wyściskać. 25 psiaków to husky, reszta to japońskie psy górskie akita, owczarki australijskie, owczarki staroangielskie i samotny shih-tzu, który dowodzi całym stadem!

Raj dla fanów psów

Zwierzaki wypuszczane są na godzinę na specjalny wybieg i można się z nimi bawić do woli! Turyści zjeżdżają się z całego świata, by móc choć przez chwilę znaleźć się w raju dla fanów puchatych psów. Zdjęcia z kawiarni są naprawdę wspaniałe i sprawiają, że uśmiech sam pojawia się na twarzy. Gromada szczęśliwych psów z radością wita wszystkich gości i widać, że zwierzęta także są szczęśliwe z powodu wizyt turystów! 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

husky
facebook.com/neverlandsiberians/

Każdy może zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Psy są idealnie wytresowane i pozują jak prawdziwi profesjonalni modele. Właścicielka kawiarni dba, by zwierzaki się nie przegrzały, można więc karmić je specjalnymi lodowymi czipsami, a wybieg dla zwierząt jest klimatyzowany. Gdy husky mają wolne, mieszkają w ogromnym, przystosowanym do ich potrzeb budynku tuż obok kawiarni. 

Jeśli jakimś cudem nie jesteście jeszcze przekonani, tylko spójrzcie na to wideo – każdy fan husky z pewnością się zakocha!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

HUSKY
youtube.com Lin Cabello

Turyści pozują z pieskami.

husky
facebook.com/neverlandsiberians/

Zwierzęta uwielbiają się bawić!

Ten widok sprawia, że serce się cieszy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bunt w Biedronce. Oskarżają sieć o okradanie kasjerów
  2. Wyznanie manikiurzystki: „Mam uraz do otyłych osób. Specjalnie robię im gorsze paznokcie, niż szczupłym”
  3. W wieku 40 lat ma 44 dzieci. Wszystko przez rzadką chorobę
  4. Julia Wieniawa reklamuje markę, która testuje na zwierzętach. „Wstyd panienko. Grunt, że hajs się zgadza”
  5. Mama była przekonana, że sfotografowała ducha leżącego przy jej małym dziecku. Prawda okazała się zaskakująca
  6. Media obiegła smutna wiadomość o synowej Katarzyny Dowbor. Fani są zmartwieni

źródło: coconuts.co

 

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.