Husky od zawsze bardzo bał się zostawać sam w domu. Właściciele mimo wielu próbnie byli w stanie pomóc przerażonemu psiakowi. W końcu wpadli na pewien pomysł, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Zaadoptowali kociątko, które diametralnie odmieniło jego życie!

W dalszym ciągu nie wierzysz, że kot może zostać najlepszym przyjacielem psa? Nasz dzisiejszy duet jest tego najlepszym przykładem. Młody psiak rasy husky dzięki kociakowi zmienił się nie do poznania. A więź, która ich łączy jest niesamowita. Gdyby nie nagranie trudno byłoby w to wszystko uwierzyć!

Husky bał się zostawać sam w domu

Pomimo tego, że jego właściciele większość czasu spędzali w domu, zwierzak zupełnie nie potrafił poradzić sobie pod ich nieobecność. Tęsknota odbierała mu chęci i radość życia.

 

Kuma, ponieważ tak nazywa się nasza psia bohaterka z każdym dniem, stawała się coraz mniej radosna i pozbawiona energii. Właściciele mieli pełną świadomość, że w tej sytuacji zmuszeni są jej pomóc. W ich głowach narodził się pomysł, który na dłuższą metę okazał się strzałem w dziesiątkę. Może wam się to wydawać absurdalne, ale… zaadoptowali oni 10-tygodniowe kociątko – Torę.

Od tego momentu życie psiaka zmieniło się nie do poznania. Husky i kot w mgnieniu oka stali się najlepszymi przyjaciółmi, a więzi między nimi nie da się opisać słowami!

 1. Beata Tyszkiewicz ujawniła wysokość emerytury po 60 latach pracy. Pozostaje tylko załamać ręce
 2. Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością

Jak pies z kotem

Patrząc na tę dwójkę… żyć jak pies z kotem oznacza życie w zgodzie, harmonii i ogromnej przyjaźni! Zwierzaki od momentu zamieszkania razem stały się nierozłączne.

Jedzą z jednej miski, śpią obok siebie, a wspólnym wygłupom nie ma końca. Widok tej dwójki jest naprawdę niesamowity! Gwarantujemy, że czegoś podobnego nie widzieliście jeszcze nigdy. Tego filmiku nie możecie przegapić.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Husky
Screen z filmiku YouTube

Husky nie potrafił poradzić sobie z samotnością. 

Husky
Screen z filmiku Youtube

Życie psa odmienił pewien kociak.

 Nie opuszczają się na krok!

ZOBACZ TEŻ:

 1. Mały terier zapłodnił rottweilera. Urodziły się szczeniaki, które są unikatową mieszanką wybuchową
 2. Lwiątko cierpiało ku uciesze turystów. Prezydent Putin interweniował osobiście
 3. Paweł: „Jestem z nią tylko dlatego, że ma figurę i ładną buzię. Głupia myśli, że coś do niej czuję, bo za wszystko płacę”
 4. Dagmara Kaźmierska w ogniu krytyki, przesadziła? Fani nie ukrywają złości
 5. Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
 6. Kot godzinami ukrywał się pod kołyską dziecka. Wyszedł dopiero, gdy wszyscy zasnęli. Wszystko nagrała kamera
 7. Perfidny sposób oszustów, przy bankomacie uważaj jak nigdy. Są jednak dwa sposoby wykiwania złodziei
 8. Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Prawie 1/3 pozytywnych wyników z jednego województwa
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: youtube.com

 

Poprzedni artykułKolejne fakty o rozstaniu Rafała i Gabriela z „Królowych życia”. Rafał wszystko wygadał
Następny artykułHalina Mlynkova przeżywa cichy dramat. Jej małżeństwo całkowicie się rozpadło?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.