Ślub Krzysztofa Ibisza to jedno z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich tygodni. Jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów poślubił przed kilkunastoma dniami trzecią żonę – Joannę Kudzbalską. W mediach próżno szukać jednak relacji z wesela dziennikarza. Dowiedzieliśmy się dlaczego.

Niebywałe zakazy na ślubie Krzysztofa Ibisza

Gwiazda Polsatu, a także… poseł jednej z kadencji Sejmu (o czym wie niewielu) ma za sobą już dwa – skończone rozwodem – małżeństwa. Blisko 20 lat temu zakończyła się jego kilkuletnia relacja z Anną Zejdler, po kilku latach rozwód orzeknięto zaś w przypadku związku z Anną Nowak (słynną Panią Gadżet). Teraz jednak Krzysztof po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu.

Ibisz zmienił stan cywilny jeszcze w sierpniu. Media nie były jednak w stanie relacjonować uroczystości weselnej (inaczej niż w przypadku Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka czy też Antka Królikowskiego oraz Joanny Opozdy). Nie tylko nie zostały one poinformowane o ceremonii (całość zachowano bowiem w całkowitej tajemnicy), co też nie dowiedziały się tego z mediów społecznościowych.

Prośbą Krzysztofa i Joanny był bowiem zakaz korzystania urządzeń elektronicznych. Ten – dość niepopularny sposób – miał nie tylko uchronić prywatność pary, ale i pozwolić gościom w skupieniu się na wyjątkowym dniu. Ewentualne zdjęcia miały być zaś opublikowane po upływie odpowiedniego czasu.

Te udostępniła w sieci między innymi Paulina Sykut-Jeżyna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wybralibyście się na takie wesele?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni
     

Redaktor