Ida Nowakowska podzieliła się wesołą nowiną w programie Pytanie na śniadanie, który prowadzi. Okazuje się, że gwiazda TVP jest w ciąży! Prezenterka i jej mąż Jack Herndon po raz pierwszy zostaną rodzicami.

Wielka radość w rodzinie Idy Nowakowskiej. Popularna prezenterka nie ukrywa już swojego szczęścia. Za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko.

Ida Nowakowska jest w ciąży!

We wtorek rano Ida Nowakowska i Tomasz Wolny przywitali widzów Pytania na Śniadanie. Mało kto spodziewał się, jaką nowinę prezenterka ogłosi na antenie. Jednym z tematów wtorkowego wydania był ten o tym, jak osoby publiczne informują fanów o tym, że ich rodzina się powiększy.

Po kilku minutach rozmowy Ida Nowakowska sama zdradziła, że wkrótce zostanie mamą. Celebrytka przyznała, że jest w szóstym miesiącu ciąży i wzbudziła tym samym w studio prawdziwe poruszenie.

Ekipa programu była przygotowana na wyznanie koleżanki z programu. Ida otrzymała przepiękny bukiet kwiatów i mnóstwo gratulacji.

Dziękuję za tą niespodziankę, będę to pamiętać do końca życia – powiedziała wzruszona Ida Nowakowska.

Zmiany w życiu Idy Nowakowskiej

Tomasz Wolny nie krył radości z tego, że jego koleżanka z Pytania na śniadanie wkrótce zostanie mamą. Dziennikarz zauważył, że show zyska nowego widza. Ogłoszenie ciąży przez Idę było niezwykle poruszające.

Zaczął się ruszać jak szalony – skwitowała.

Wypowiedź Nowakowskiej może sugerować, że para spodziewa się chłopca. Prezenterka nie potwierdziła jednak tej informacji. Ida niezwykle się wzruszyła. Na antenie popłynęły łzy, ale na szczęście z pomocą przybył kolega Tomasz Wolny.

W mediach społecznościowych już pojawiły się pierwsze gratulacje. W komentarzach na Instagramie Idy Nowakowskiej fani piszą, że życzą jej wszystkiego dobrego, trzymają za nią kciuki i mają nadzieję, że wszystko ułoży się wspaniale.

My również przyłączamy się do gratulacji!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com