Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dieta Idy Nowakowskiej jest nietypowa. Tancerka przyznaje, że uwielbia słodycze!
Marta Kulik
Marta Kulik 19.07.2019 17:06

Dieta Idy Nowakowskiej jest nietypowa. Tancerka przyznaje, że uwielbia słodycze!

zenek martyniuk
fot. instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska: dieta gwiazdy jest ogromnym zaskoczeniem. Mogłoby się wydawać, że mając taką figurę, tancerka jest na ścisłej diecie, która nie pozwala na nawet małe przyjemności. Okazuje się, że Ida Nowakowska uwielbia słodycze i wcale nie unika ich za wszelką cenę!

Ida Nowakowska: dieta gwiazdy długo była owiana tajemnicą. Wszyscy podejrzewali, że spożywa tylko zdrowe i zbilansowane posiłki. Wyszło na jaw, że Ida, jak każdy z nas, ma słabość do podjadania słodkości! Co jest jej największą słabością? Zdradziła też, jaki jest jej sekret na utrzymanie sylwetki w formie.

Ida Nowakowska: dieta

Jak zatem wygląda dieta Idy Nowakowskiej? Trudno w to uwierzyć, ale nie są to tylko i wyłącznie niskokaloryczne posiłki! W wywiadzie dla Womens Health przyznała, że ma ogromną słabość do słodyczy!

– Mam wielką słabość do słodyczy, łatwiej mi oprzeć się frytkom niż lodom i czekoladzie. Przyznam się: po każdym środowym odcinku You Can Dance pochłaniam opakowanie — przyznała Ida.

Jesteście w szoku? Ida podkreśliła także, że ma świadomość, iż nie powinna przesadzać ze słodkościami. Zdradziła jednak, że zawsze była nieco grubszą baletnicą, bo jadła wszystko to, na co miała ochotę. Do dziś nie znosi być do niczego zmuszana. Jest w komfortowej sytuacji, bo taniec spala mnóstwo kalorii. Co ważne, gwiazda zawsze czuła się dobrze w swoim ciele.

Jak Ida Nowakowska dba o sylwetkę?

Jak zatem Ida Nowakowska dba o swoją sylwetkę? To proste. Pomaga jej w tym pasja! Taniec wspaniale wpływa na figurę, Ida zdaje sobie z tego sprawę i poleca go każdemu, kto w przyjemny sposób chciałby zadbać o swoje ciało.

– Choć zawsze powtarzam, że taniec to nie sport, tylko sztuka, trzeba zgodzić się, że pięknie rzeźbi ciało — mówiła Womens Health.

Tak samo powtarzała w rozmowie ze stacją TVN, gdzie przyznała, że jej sekretem na idealną figurę jest właśnie taniec. Gdyby nie on, to jej sylwetka wyglądałaby nieco inaczej, pomimo tego, że stara się ograniczać ukochane słodycze. Co jeszcze wpływa na figurę Idy? Tancerka kocha warzywa, stara się je podjadać przez cały dzień. Najbardziej lubi je po prostu surowe lub zmiksowane. Wtedy maleje ochota na zachcianki! Niezależnie od mniej lub bardziej restrykcyjnej diety, to jednak taniec najbardziej wpływa na wygląd Idy.

ZOBACZ ZDJĘCIA IDY NOWAKOWSKIEJ:

Ida Nowakowska: dieta

Ida Nowakowska zdradziła, że uwielbia słodycze! Patrząc na jej figurę w ogóle tego nie widać.

Ida Nowakowska: dieta

Gwiazda stara się jeść dużo warzyw. Na jej ciało największy wpływ jednak ma taniec.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ida Nowakowska szczerze o małżeństwie i macierzyństwie. „To część życia, w której na pewno chciałabym się spełnić”
  2. Ida Nowakowska skrytykowana przez fanów: „Niszczysz słowami drugiego człowieka”
  3. Ida Nowakowska kiedyś i dziś. Gwiazda TVP przeszła spektakularną metamorfozę
  4. Majka Jeżowska w bikini wypoczywa na jachcie. Trudno uwierzyć, że ma 59 lat!
  5. Maria Wałęsa była gwiazdą „Tańca z Gwiazdami”. Co dziś robi i jak wygląda córka prezydenta?