Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ida Nowakowska odebrała Wiktora i nagle spoważniała. Wygłosiła poruszającą mowę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.04.2022 00:16

Ida Nowakowska odebrała Wiktora i nagle spoważniała. Wygłosiła poruszającą mowę

Ida Nowakowska
fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie”

Podczas gali rozdania nagród Wiktory 2021 zwyciężczynią w kategorii Wiktor Publiczności została Ida Nowakowska. Przemowa tancerki wzruszyła zgromadzonych, gdy wspomniała o jedności Polaków w tak trudnych czasach.

Otwarcie uroczystości urozmaiciła wokalistka ukraińskiego pochodzenia – Jamala. Wśród wielu kategorii jedną z nich był Wiktor Publiczności, czyli statuetka przyznawana przez telewidzów.

Zwyciężczynią została Ida Nowakowska, która w przemówieniu podziękowała za jedność Telewizji Polskiej, którą odczuła podczas pracy nad popularnymi programami.

Ida Nowakowska podziękowała Telewizji Polskiej i widzom za Wiktora Publiczności

Tancerka od dłuższego czasu współpracuje z TVP jako prezenterka telewizyjna takich produkcji, jak: „Pytanie na śniadanie” czy „The Voice Kids”. Widzowie pokochali ją za promienny uśmiech oraz życzliwość. Oddając na nią swój głos, zagwarantowali jej zwycięstwo w kategorii Wiktor Publiczności.

O wynikach głosowania powiadomił prezes stacji telewizyjnej, Jacek Kurski. Ze sceny wspomniał o nieskazitelnych cechach, które uosabia zwyciężczyni. Wzruszona Ida Nowakowska podczas przemówienia podziękowała telewidzom oraz Telewizji Polskiej za wartości, które przedstawia na antenie.

Każdy tutaj współtworzy to środowisko, które daje wielką siłę miłości. Dziękuję za te nadrzędne, przepiękne wartości, które reprezentuje Telewizja Polska. Za to, że jesteśmy częścią współtworzenia demokratycznej, wolnej Polski. Za to, że każdy z nas tutaj zebranych ma szacunek do drugiego człowieka, bo wszyscy właśnie za tym stoimy — mówiła Ida Nowakowska na scenie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. W Biedronce już od czwartku, w Lidlu kilka dni później. Wspaniałe okazje, w sklepach będą tanie produkty do domu