Prowadząca śniadaniówkę „Pytanie na śniadanie”, Ida Nowakowska, zachwycała swoimi wdziękami i zwinnymi ruchami już przy okazji swojej pierwszej przychody z telewizją, gdy była uczestniczką programu „You can dance”. Jak teraz udowadnia, pomimo upływu lat i niedawno zakończonej ciąży nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Prezenterka była bowiem główną bohaterką filmiku wrzuconego na tiktokowe konto „Pytania na śniadanie”. Publikowane są tam luźne materiały promocyjne z udziałem prowadzących. Nagranie z Idą Nowakowską zachwyciło internautów.

Ida Nowakowska popisuje się na TikToku programu „Pytanie na śniadanie”

Co w takim razie widać na opublikowanym wideo? Jedynie tańczącą Idę Nowakowską, ale to wystarczyło, do zrobienia wrażenia na użytkownikach. Prezenterka pojawiła się w kadrze w falbankowym topie i przewiewnej, długiej spódnicy. Odsłoniła tym samym zgrabny brzuch, który niczym nie różni się od tego sprzed porodu. Zatańczyła choreografię do utworu pod tytułem „Money” zespołu „Kagiris Twins”, czym tylko utwierdziła w przekonaniu wszystkich, że absolutnie nie wypadła z formy, jeśli chodzi o taniec.

To zresztą niejedyny materiał na TikToku „Pytania na śniadanie”, na którym Ida popisuje się swoimi ruchami. Całkiem niedawno opublikowano filmik, w ramach którego tańcem niejako „podrywała” Olka Sikorę. Oczywiście z sukcesem.

Nie ma wątpliwości, że wiele widzek zazdrości Idzie, że ta pomimo ciąży może pochwalić się tak zgrabną sylwetką i nie straciła nic ze swojej motoryki, choć przecież rodziła nieco ponad rok temu. Nie ma jednak wątpliwości, że to efekt ciężkiej pracy, którą codziennie wkłada w to, by pozostać w formie.

„Pytanie na śniadanie”: Ida Nowakowska wyróżniona

Ida imponuje nie tylko swoim wyglądem, ale również postawą. Ta została doceniona przez rządzących, którzy powołali ją do wyjątkowej roli. Prowadząca „Pytania na śniadanie” została mianowana Ambasadorem Korpusu Solidarności. Z tej okazji otrzymała w Pałacu Prezydenckim specjalny dyplom, który poświadcza o jej nobilitacji.

W obszernym poście na Instagramie prezenterka dała znać, jak wielkie jest to dla niej wyróżnienie. Podkreśliła ważną rolę wolontariatu w społeczeństwie. Jak wyjaśniła, jest niezwykle szczęśliwa, bo osoby w niego zaangażowanie wyznają podobne wartości co ona.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie potrzebuje luksusów. Gwiazda TVP pochwaliła się jak mieszka z mężem i synem
  2. Córka Michała Wiśniewskiego niczym własny ojciec. Etiennette zaszalała z fryzurą
  3. Jak mieszkają Iza i Adam Małyszowie? Zdecydowali się na kilka ciekawych rozwiązań

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl