Ida Nowakowska przekazała fanom radosną nowinę na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda programu „Pytanie na śniadanie” pochwaliła się nagrodą, jaką została uhonorowana przez telewidzów. W komentarzach nie brak słów gratulacji.

Gwiazda od dłuższego czasu spełnia się w roli prowadzącej program „Pytanie na śniadanie”, a także w charakterze jurorki w show „You Can Dance”. Nie da się ukryć, że tancerka ma obecnie pełne ręce roboty. Teraz jednak okazało się, że jej wysiłek się opłacił, bo telewidzowie nagrodzili ją wyjątkową nagrodą.

Ida Nowakowska pochwaliła się prestiżową nagrodą

Gwiazda ostatnio nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych i związanymi z nimi sukcesami. Teraz tancerka pochwaliła się kolejnym osiągnięciem. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym z dumą trzyma otrzymaną od widzów nagrodę za swoją ciężką pracę. Ida Nowakowska została uhonorowana tytułem „Charyzmatycznej osobowości medialnej i wybitnej artystki scenicznej”.

-Dziękuję za nagrodę i tytuł „CHARYZMATYCZNA OSOBOWOŚĆ MEDIALNA I WYBITNA ARTYSTKA SCENICZNA” przyznany na XVII gali Polish Businesswomen Awards przez magazyn Businesswoman & Life i członkinie Businesswomen Club @bizneswkobiecymstylu
Dziękuję za uznanie i za zaufanie! – napisała Ida Nowakowska na Instagramie.

W komentarzach nie brak słów pochwały i uznania pod adresem uzdolnionej prezenterki. Fani nie mogą przestać zachwalać jej osiągnięć i życzą jej kolejnych tego typu nagród w jej sukcesywnej karierze.

„Gratulacje, nagroda w pełni zasłużona”

„Nie wyobrażam sobie na tym miejscu kogokolwiek innego!!”

„Brawo Iduś! Ogromne gratulacje!” 

„Kochana! Należy Ci się bardzo. Uwielbiam Twoją charyzmę i osobowość” – czytamy w komentarzach pod postem tancerki.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska użala się po odejściu Jacka Kurskiego. Zdradziła, czy boi się o swoją posadę w TVP
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.