Ida Nowakowska od kilku tygodni z dumą może nazywać się mamą. Choć jej synek często gości w mediach społecznościowych swojej mamy, to jeszcze nie zdecydowała się na ujawnienie opinii publicznej, jakie wraz z mężem nadali mu imię. Pokazała natomiast w jaki sposób Jack Herndon spędza czas w pracy. To zdjęcie może rozczulić nawet najmniej wrażliwych.

Słynna prowadząca program „Pytanie na śniadanie” urodziła dziecko 7 maja br., jednak fakt o finiszu jej ciąży wyciekł do mediów dopiero kilka dni później. Ida Nowakowska prawdopodobnie chce zachować dla siebie jak najwięcej prywatności, ale dzieli się nielicznymi momentami ze swojego życia prywatnego.

Ida Nowakowska pokazała, jak jej mąż spędza czas w pracy

Co jakiś czas w mediach społecznościowych Idy Nowakowskiej, w szczególności na Instagramie możemy dostrzec zdjęcia i filmy, na których chwali się swoim uroczym synkiem i wielką miłością z mężem, Jackiem Herndonem.

Już na pierwszy rzut oka widać, że doskonale odnajduje się w roli mamy, jednak był moment, w którym kobiety postanowiły udzielić jej kilku swoich rad, gdyż dostrzegły pewne błędy.

Jednak zdarza się także, że sama decyduje się na udzielenie rad innym, młodszym mamom. Wczoraj na InstaStories prezenterki TVP pojawiło się nagranie, w którym pokazała, jak jej małżonek spędza czas w pracy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Ta chwila mogła rozczulić nawet najmniej wrażliwe osoby. Widać na nim, jak ukochany tata, mimo natłoku pracy trzyma na kolanach śpiącego synka i pilnuje, by się nie wybudził. 

– Mąż dzisiaj wyjątkowo bez garniaka w pracy… Bo dzisiaj rano praca zdalnie i to w takim towarzystwie. Jestem taka wdzięczna za ten super Team, który tworzymy. KOCHAM – napisała Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska w roli mamy

Wystarczy spojrzeć na prezenterkę TVP, by dojść do wniosku, że doskonale spisuje się w roli mamy i jest podekscytowana możliwością się w niej spełniania. Niedawno na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym odniosła się bezpośrednio do swojego synka.

– Byliśmy nierozłączni przez 9 miesięcy. Teraz mogę patrzeć w Twoje oczy. Jesteś moim darem. Moją misją. Moim szczęściem. Pokażę Ci cały nasz piękny świat… czeka nas niezwykła wspólna przygoda. Dziękuję, że nadałeś mojemu życiu sens – czytamy.

W dalszym ciągu oczekujemy na informację o imieniu dziecka Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona. Jakiś czas temu zdradziła, że będzie nosił imię międzynarodowe i tradycyjne. Kiedy przyjdzie nam je poznać, wiedzą tylko rodzice chłopca.

Zobacz zdjęcie i wideo:

Ida Nowakowska
fot. instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska pokazała, jak jej mąż spędza czas w pracy.

Ida Nowakowska
fot. instagram.com/idavictoria

Gwiazda w dalszym ciągu nie zdradziła swojego imienia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Po publikowanych przez nią nagraniach śmiało można stwierdzić, że są bardzo szczęśliwą rodziną.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: party.pl

Poprzedni artykułKrzysztof Jackowski miał nagłą wizję. Przewidział, co stanie się z osobami niezaszczepionymi
Następny artykułEwa Chodakowska przytyła. Zdjęcie, które pokazała fankom wcisnęło je w fotel
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl