Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ida Nowakowska zadziwiła internautów swoim talentem. „Z gumy po prostu”, widok aż odbiera mowę
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 10.09.2022 13:22

Ida Nowakowska zadziwiła internautów swoim talentem. „Z gumy po prostu”, widok aż odbiera mowę

Ida Nowakowska
Fragment relacji Idy Nowakowskiej na Instagramie (instagram.com/idavictoria/)

Ida Nowakowska pochwaliła się niespotykanym talentem, a fanom opadły szczęki. Udostępniła nagranie, a pod spodem posypały się komentarze. Czy ona nie ma kości? Nie sądziliśmy, że gwiazda „Pytania na śniadanie” potrafi takie rzeczy. 

Rok 2022 z całą pewnością należał do niej. W zestawieniu zorganizowanym przez redakcję „Pytania na śniadanie” to właśnie Ida Nowakowska była jedną z kobiet sukcesu minionych miesięcy, na równi z Sarą James, która w ciągu kilku tygodni podbiła serca za oceanem.

I nic dziwnego, ponieważ spośród młodych twarzy TVP to właśnie pani Herndon wykazuje się największym przywiązaniem do stacji i głoszonych przez nią wartości, a na dodatek zachwyca zarówno urodą, jak i wieloma talentami. Teraz ujawniła kolejny, a fani przecierali oczy ze zdumienia.

Ida Nowakowska pochwaliła się niespotykanym talentem. „Od samego patrzenia mnie wszystko boli”

Nie jest tajemnicą, że Ida Nowakowska przyszła do telewizji prosto z parkietu i desek teatru. Jako tancerka występowała m.in. w Teatrze Roma, czy Studio Buffo, a nawet Metropolitan Opera w Nowym Yorku oraz Lincoln Center, gdzie zagrała główną rolę.

To właśnie taniec, oraz styl wprowadziły ją wreszcie na antenę. Po tym, jak kilkukrotnie stawała na podium konkursów, została wreszcie jurorką, m.in. w  „You Can Dance„. Dwa lata po nawiązaniu współpracy z show trafiła wreszcie do „Pytania na śniadanie”.

Także podczas 20-lecia śniadaniówki stała się niejako opiekunką artystyczną wydarzenia w Sopocie. Zdecydowanie przypomniała wówczas, że jest nie tylko prezenterką. Fani zakochali się w jej stylizacji, wdzięku, a zwłaszcza gibkości, której dała pokaz. To jednak nic w porównaniu z prawdziwymi umiejętnościami gwiazdy.

Ida Nowakowska udostępniła nagranie, a fani przecierali oczy ze zdumienia. Wydawało się, że dziennikarka wcale nie ma kości. Szpagat przy tym to nic! Bez wysiłku oparła wyciągniętą w górę nogę o kark, wyginając ją nienaturalnie za plecami, po czym… zgięła kolano i zawiesiła kończynę, niczym ramię torebki, na łokciu… tak, brzmi zawile, i dokładnie tak wyglądało. Talent gwiazdy zrobił piorunujące wrażenie, a w oczy rzucały się także wyrobione latami treningów mięśnie.

– Ida z gumy, po prostu jesteś kobietą elastyczną.

– Pani Idko, proszę tak nie robić, bo od samego patrzenia mnie wszystko boli.

– Elastyczna jak gumka, to sztuka tak być rozciągniętą. – Fani nie mogli wyjść z podziwu.

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę na Koncercie Piosenki Wojskowej. Zapowiedziała występ martwego piosenkarza
  2. Jolanta Kwaśniewska wspomina spotkanie z Elżbietą II. Dostała od niej niezwykły prezent
  3. Aktorka odeszła dwa tygodnie po ukochanym mężu. Nigdy nie dowiedziała się o jego śmierci